تمام محصولات سایپا از شرایط قرعه‌کشی خارج شد

15:39 - 12 مهر 1401
کد خبر: ۴۴۶۳۶۹۲
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده و افزایش ظرفیت تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا تمامی محصولات این گروه خودروسازي از شرایط قرعه کشی خارج شد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام سایپانیوز، حسین کاظمی طرقی گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده و افزایش ظرفیت تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا تمامی محصولات این گروه خودروسازي از شرایط قرعه کشی خارج شد و با اعلام بخشنامه فروش متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت https://saipa.iranecar.com بدون حضور در شرایط قرعه کشی نسبت به ثبت نام تا تكميل ظرفيت اقدام نمايند.

او افزود: پیرو دستور 8 بندی رئیس جمهور محترم و پیگیری های وزارت صمت به منظور حذف شرایط قرعه کشی محصولات، با تلاش و همت کارکنان گروه خودروسازی سایپا، برنامه افزایش ظرفیت تولید در 8 ماه اخیر در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه با مجوز وزارت صمت، تمامی محصولات گروه خودروسازی سایپا از شرایط قرعه کشی خارج شد.

کاظمی تاکید کرد: در سومین دوره واگذاری خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصيص  خودرو ، تنها خودرو ساینا.اس در شرایط قرعه کشی قرار داشت که با  افزایش ظرفیت تولید این خودرو، كليه تعهدات خودروي مذكور به مشتريان تحويل گرديد  .لذا وزارت محترم صمت بر اين اساس، مجوز فروش خودروي مذكور بدون قرعه كشي را صادر نمود.

او افزود: افزایش ظرفیت  توليد و عرضه محصولات گروه سایپا از بهمن ماه سال گذشته در دستور کار قرار گرفت و در 8 ماه گذشته تا کنون بیش از 340 هزار خودرو، تجاري  و تحویل مشتریان شده است كه نسبت به دوره مشابه افزايش معناداري داشته است.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد: برای تمامی مشارکت کنندگان  در خريد خودرو ساينا  اس دوره سوم که حایز شرایط هستند با ارسال پیامک جهت تکمیل وجه و پیگیری شرایط خرید اطلاع رسانی خواهد شد.لذا مشتريان محترمي كه به آنها اطلاع رساني شده است با مراجعه به سايت سامانه يكپارچه تخصيص به آدرس https://sale.iranecar.com پيگيري مراحل ثبت نام را انجام دهند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *