سجادی: ورزشکاران در دل نظام جای دارند/ یک زمین رایگان در اختیار فدراسیون تنیس قرار خواهد گرفت

17:03 - 11 مهر 1401
کد خبر: ۴۴۶۲۲۶۸
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
وزیر ورزش و جوانان گفت: یکی از مجموعه‌هایی که در اختیار بخش خصوصی است، به محض پایان قرارداد شرکت توسعه با آن بخش به صورت رایگان در اختیار فدراسیون قرار بگیرد.

خبرگزاری میزان - سیدحمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه لیگ برتر تنیس، درباره اغتشاشات اخیر در کشور و وهمچنین وضعیت این رشته صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*اتفاقات و اغتشاشات اخیر لطمه‌ای به جایگاه ورزشکاران و هنرمندان نمی‌زند. ورزشکاران در دل نظام جای دارند، محبوب نظام بوده و هستند و پای آرمان‌های نظام خواهند ماند. ما کشورمان را دوست داریم و جامعه ورزش اجازه نمی‌دهد کسانی که خدای ناکرده دنبال تجزیه کشور هستند، به اهداف خود دست پیدا کنند.

*همه دیدیم اغتشاشگران چه اتفاقاتی را رقم زدند که خوشایند هیچکس نبود و هیچکس دوست ندارد این صحنه‌ها را ببیند. ضرر و زیان‌هایی که وارد کرده‌اند، آتش‌سوزی‌هایی که اتفاق افتاد و خسارت‌ها و مزاحمت‌هایی که برای مردم و کسب و کارشان در زندگی عادی به وجود آوردند، موردپسند هیچکس نیست؛ نه جامعه ورزش و نه جامعه هنری. آحاد و اقشار مختلف مردم به هیچ عنوان از چنین اتفاقاتی استقبال نمی‌کنند و خوشبختانه مشخص شد این برنامه‌ها زیرنظر چه افرادی بوده است و چگونه برنامه‌ریزی و هدایت و سرمایه‌گذاری می‌شود.

*همانطور که بزرگان، مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و دیگر مسئولان فرمودند، این افراد توفیقات کشور را برنتابیدند. همچنین باید اشاره کنم که موضوع اشتغال در حال رسیدن به نتیجه بود که حتماً این اتفاق در آینده رخ می‌دهد. خوشبختانه اتفاقات خوبی هم در کشور شروع شده است که این افراد آنها را برنتابیدند. ان‌شاءالله با حمایت، درایت و هوشیاری خودمان و با حضور در صحنه و خدمت و پرکاری‌مان ثابت می‌کنیم که آنها اشتباه می‌کنند.

*با پیگیری‌های رئیس فدراسیون و جلسات با عاصم یوسفی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی توافقاتی حاصل شده و قرار است یکی از مجموعه‌هایی که در اختیار بخش خصوصی است، به محض پایان قرارداد شرکت توسعه با آن بخش به صورت رایگان در اختیار فدراسیون قرار بگیرد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *