رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

اجرای طرح‌ نهضت ملی مسکن بر اساس محله‌محوری و مسجد محوری

9:04 - 11 مهر 1401
کد خبر: ۴۴۶۱۲۴۸
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
جلسه شورای مسکن به منظور بررسی روند اجرای طرح نهضت ملی در استان‌های کشور برگزار شد و در این نشست بر اجرای طرح بر اساس محله‌محوری و مسجد محوری تاکید شد.

 خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، جلسه پایش مسکن به ریاست رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی برای بررسی روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در برخی استان های کشور با حضور هادی عباسی قائم مقام وزیر در طرح نهضت ملی مسکن و سایر معاونان بخش مسکن در ساختمان دادمان برگزار شد.

در این نشست برخی از استان ها از جمله خراسان جنوبی، یز، بوشهر، فارس و کرمان به ارایه آماری از اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان خود پرداختند.


در این استان ها بر احداث مسکن به صروت یک طبقه تأکید شد. همچنین امکان تهاتر واحدهای موجود  در بافت فرسوده با واحدهای احداثی مورد تأیید قرار گرفت.

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در این نشست،‌ بر جلب مشارکت مردمی برای اجرای طرح تاکید کرد و از اهتمام وزارتخانه برای اجرای مردمی تولید مسکن خبر داد.

هادی عباسی‌اصل قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح نهضت ملی مسکن و معاون مسکن و ساختمان وزارتخانه ضمن اعلام پایش اجرای طرح نهضت ملی مسکن در تمامی استان‌های کشور بر اجرای طرح بر اساس محله‌محوری و مسجد محوری تاکید کرد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *