نجات 116 مصدوم حوادث ترافیکی در هفته گذشته توسط هلال‌احمر

14:17 - 10 مهر 1401
کد خبر: ۴۴۶۰۶۸۷
معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به این که نیروهای امدادی هلال احمر در جاده‌های کشور آماده خدمات‌رسانی به شهروندان هستند از نجات 116 مصدوم حوادث و سوانح ترافیکی و جاده ای در هفته گذشته خبر داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ مرتضی مرادی‌پور، معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر در خصوص حوادث و سوانح یک هفته گذشته در سطح کشور گفت: در یک هفته گذشته 757 ماموریت در سطح کشور توسط نیروهای امدادی هلال‌احمر صورت گرفته است و در مجموع به 4 هزار و 46 نفر که متاثر از حوادث و سوانح مختلف بودند، امدادرسانی شد.

وی افزود: در این بازه زمانی 598 نفر توسط نیروهای امدادی نجات داده شدند و 440 مصدوم بوسیله ناوگان زمینی و هوایی جمعیت هلال‌احمر به مراکز درمانی و بیمارستانی جهت درمان تخصصی منتقل شدند و 14 هزار و 178 نفر نیز به صورت سرپایی تحت مداوا قرار گرفتند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به این که 72 مورد عملیات رهاسازی در جاده‌های کشور توسط نیروهای امدادی صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: 116 مصدوم و گرفتارشده در سوانح ترافیکی و جاده‌ای نیز در عملیات‌های تخصصی و فنی رهاسازی نیروهای امدادی هلال‌احمر نجات داده شدند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *