هشدار هواپیمایی «هما» درباره فعالیت صفحات جعلی با نام این شرکت

۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۹:۱۱
کد خبر: ۴۴۵۸۰۵۷
دسته بندی‌: اقتصاد ، عمومی
سخنگوی شرکت هواپیمایی ایران ایر از جعل حساب کاربری و وب سایت شرکت هواپیمایی ایران ایر خبر داد و از مسافران خواست فقط به وبسایت اصلی شرکت مراجعه کنند.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه خبری راه و شهرسازی، حسام قربانعلی سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران«هما»گفت: اخیرا سایتی جعلی با آدرس کاملا مشابه آدرس درگاه فروش اینترنتی هما به نشانیEbookingiranair.com  ایجاد شده است در صورتی که آدرس اصلی فروش بلیت‌های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» آدرس https://ebooking.iranair.com/ibe/IR/home?language=fa#searchForm است که با شیطنت افراد معاند نقطه(دات) بین ebooking و iranair را برداشته و باهم پیوستگی  ایجاد کرده اند.

 وی تاکید کرد:  این سایت جعلی ربطی به شرکت هواپیمایی «هما»  ندارد و هرکس از این سایت خرید کند مسئولیتش برعهده خود مشتری است.  

قربانعلی در پی انتشار محتواهای کذب در صفحه جعلی منتسب به این شرکت هواپیمایی در اینستاگرام  نیز تصریح کرد: آدرس صحیح اینستاگرام هواپیمایی هما iranairofficial همراه با «تیکِ آبی» که منزله اصالت صفحه ایران ایر است و سایر صفحات موجود در اینستاگرام جعلی است.

 وی خاطر نشان کرد: صفحه ای جعلی به نام iranair_con در فضای اینستاگرام ایجادشده که با انتشار اخبار کذب به تشویش اذهان عمومی می پردازد که این صفحه جعلی هیچ ارتباطی با «هما» ندارد.

 سرپرست روابط عمومی هما تاکید کرد: از طریق مراجع قانونی و پلیس فتا در حال پیگیری موضوع هستیم .

قربانعلی در پایان تاکید کرد: تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی  در اینستاگرام iranairofficial همراه با «تیکِ آبی» است و هرآدرس مشابه مورد تایید ما نیست.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *