جابجایی زائران مشهد مقدس در دهه پایانی صفر رکورد زد 

۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰:۰۰
کد خبر: ۴۴۵۸۰۰۰
دسته بندی‌: اقتصاد ، عمومی
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت:  همزمان با دهه پایانی صفر ۴۴۸ هزار و ۲۳ زائر به وسیله ۱۰ هزار و ۶۶۷ سرویس اتوبوس و ۱۸ هزار و ۶۰ سرویس مینی بوس و سواری از ۲۸ شهریور تا پنج مهرماه امسال وارد مشهد مقدس شده‌‍اند.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام سازمان راهداری، داریوش امانی،‌ معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای،‌ با بیان اینکه همزمان با دهه پایانی ماه صفر و شهادت حضرت ثامن الحجج(ع)، بزرگترین عملیات جابه‌جایی زائران حرم رضوی در تاریخ مشهد مقدس رقم خورد،‌ گفت: همزمان با دهه پایانی صفر ۴۴۸ هزار و ۲۳ زائر به وسیله ۱۰ هزار و ۶۶۷ سرویس اتوبوس و ۱۸ هزار و ۶۰ سرویس مینی بوس و سواری از ۲۸ شهریور تا پنج مهرماه امسال وارد مشهد مقدس شده‌‍اند.

وی افزود: در همین بازه زمانی تعداد ۳۷۱ هزار و ۲۶۸ هزار زائر توسط هشت هزار و ۹۹۶ سرویس اتوبوس و ۱۷ هزار و ۳۲۴ سرویس مینی بوس و سواری از مبداء مشهد مقدس به مقاصد خود عزیمت کرده‌اند.

رئیس سازمان راهداری با اشاره به این‌که هر ساعت ۱۱۰ دستگاه اتوبوس به مقاصد مختلف از شهر مشهد برای انتقال زوار سرویس دهی می‌کنند، خاطرنشان کرد: طی دو روز آینده پیش بینی می‌شود به طور متوسط روزانه دو هزار و ۶۰۰ دستگاه اتوبوس نسبت به جابجایی ۷۰ هزار زائر اقدام کنند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *