اجتماع بزرگ امام حسنی‌ها در میدان آزادی برگزار می‌شود

17:50 - 27 شهريور 1401
کد خبر: ۴۴۴۸۷۳۶
شهردار منطقه۹ از «اجتماع بزرگ امام حسنی‌ها» به مناسبت سالروز وفات پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) در میدان بزرگ آزادی خبر داد.

خبرگزاری میزان - بنا به اعلام شهر، سیدمحمدرحیم مرتضوی با تاکید بر اجرای برنامه های مناسبتی در میدان آزادی به عنوان قطب فرهنگی غرب پایتخت گفت: در نظر است تا با دعوت از سخنرانان، قاریان و مداحان بنام کشور در سالروز وفات پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) برنامه ای فاخر در ورودی غربی پایتخت واقع در میدان آزادی برگزار شود.

وی افزود: اجتماع بزرگ امام حسنی ها به عنوان اولین و بزرگ ترین برنامه اجرایی با مضمون ذکر مصائب اهل بیت علیه السلام در واپسین روزهای ماه صفر در سطح کشور با همکاری نهادهای مذهبی و خدمت رسان و حضور مدیران ارشد شهری و دولتی به میزبانی منطقه۹ برگزار می شود.

شهردار منطقه۹ یادآور شد: در اجرای برنامه مذکور معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 9 به همراه اداره کل فرهنگی شهرداری تهران به منظور اجرای هر چه باشکوه تر برنامه فعال بوده و مشارکت دارند.

مرتضوی در ادامه با اشاره به برپایی موکب های فرهنگی در اطراف میدان آزادی عنوان کرد: موکب های مذهبی، سلامت محور، پذیرایی، کودک و نوجوان و مشاوره از جمله موکب هایی هستند که در خیابان های منتهی به میدان آزادی از جمله بزرگراه آیت الله سعیدی و خیابان آزادی خدمت به شهروندان را انجام می دهند.

لازم به ذکر است «اجتماع بزرگ امام حسنی ها» روز جمعه یکم مهرماه از ساعت ۱۶ در میدان آزادی با حضور مداحان بین المللی برگزار می شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *