سجادی در دیدار با خسروی‌وفا: در توسعه حوزه بین‌الملل با کمیته ملی المپیک تعامل خواهیم داشت

۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱:۴۴
کد خبر: ۴۴۳۱۳۶۴
دسته بندی‌: ورزشی ، سایر حوزه ها
وزیر ورزش و جوانان گفت: کمیته ملی المپیک می‌تواند در برگزاری المپیاد استعدادهای برتر نیز با وزارت همکاری داشته باشد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، صبح امروز(دوشنبه) سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به همراه معاونین وزارتخاته با حضور در کمیته ملی المپیک با محمود خسروی وفا دیدار و گفت‌وگو کردند.

سجادی در این دیدار با عرض تبریک مجدد برای انتخاب محمود خسروی‌وفا به عنوان رییس جدید کمیته ملی المپیک اظهار کرد: یکی از اقداماتی که تمایل داریم در راستای تعامل با کمیته ملی المپیک انجام دهیم درخصوص توسعه حوزه بین الملل است و اینکه از این ظرفیت درخصوص توسعه ورزش در ابعاد مختلف استفاده کنیم.

وی همچنین با اشاره به حضور چهار هزار سمن در سراسر کشور گفت: نیروهای بالقوه‌ای در سمن‌های ما وجود دارد و می‌توان با استفاده از برنامه‌های کمیته ملی المپیک درخصوص توسعه ورزش بهره گرفت.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: کمیته ملی المپیک می‌تواند در برگزاری المپیاد استعدادهای برتر نیز با وزارت همکاری داشته باشد و از نام و ظرفیت این کمیته در راستای شکوفایی استعدادها استفاده کرد.

محمود خسروی‌وفا نیز در این دیدار با تشکر از حمایت وزارت ورزش و جوانان برای برگزاری انتخابات کمیته اظهار داشت: کمیته ملی المپیک تعامل و همکاری لازم را با وزارت ورزش و جوانان خواهد داشت و قطعا در تصمیم گیری‌های کلان از نظرات وزیر ورزش و جوانان به عنوان نماینده حاکمیت بهره خواهیم گرفت.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *