دادستان تهران از دادسرای ناحیه یک بازدید کرد/ تاکید صالحی مبنی بر برخورد قاطع قضایی با کیف قاپ‌ها و سارقان تلفن همراه

۱۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۳:۵۵
کد خبر: ۴۴۳۰۲۷۹
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
دادستان عمومی و انقلاب تهران در تداوم برنامه‌های نظارت میدانی بر عملکرد دادسراها و به منظور پایش نحوه خدمت رسانی به مردم، به صورت سرزده از دادسرای ناحیه یک بازدید کرد.

خبرگزاری میزان - علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران با حضور در دادسرای ناحیه یک ضمن اطلاع از فعالیت‌های انجام شده، از نزدیک در جریان عملکرد این مجموعه و نحوه رسیدگی به پرونده‌های قضایی قرار گرفت و توصیه‌ها و تذکرات لازم را خطاب به کارکنان و مسئولان دادسرا ارائه کرد.

وی در بازدید از بخش‌های مختلف دادسرا بر تکریم مراجعان و تسریع توأم با دقت در رسیدگی‌های قضایی تأکید و با توجه به شکایت بعضی از مراجعان نسبت به کیف قاپ‌ها، اظهار کرد: در دستورات خود نسبت به کسانی که در جامعه حس ترس ایجاد می‌کنند و با کیف و گوشی قاپی ناامنی در جامعه به وجود می‌آورند به هیچ عنوان کوتاه نیایید.

بیشتربخوانید

دستور رئیس کل دادگستری استان تهران به دادسرای تهران برای رسیدگی ویژه و خارج از نوبت به پرونده شهادت یک مامور پلیس در حین دستگیری سارق مسلح

صالحی در دیدار و گفت‌وگو با قضات و کارکنان اداری، بر لزوم کوتاه شدن مدت زمان رسیدگی به پرونده‌ها، حفظ نظم و انضباط در محیط کار و رعایت اصول و دستورالعمل‎های بایگانی تأکید کرد.

دادستان تهران، ضمن رسیدگی به درخواست‎ها و مشکلات قضات و کارکنان دادسرا، تصریح کرد: همکاران قضایی و اداری با حفظ روحیه جهادی، تمام تلاش خود را در جهت تسریع در رسیدگی‌ها و تکریم مراجعان به کار گیرند.

وی در دیدار چهره به چهره با مراجعان، ضمن استماع اظهارات و مطالبات مردم، دستورات لازم را برای رسیدگی به درخواست‌های مطرح شده صادر کرد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *