شبکه مستند ظرفیت تبدیل شدن به یک شبکه بین المللی را دارد

۱۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۰:۳۲
کد خبر: ۴۴۲۹۵۱۶
دسته بندی‌: صفحه نخست ، عمومی
معاون سیما در خصوص استفاده از ظرفیت های شبکه مستند برای تبدیل شدن به یک شبکه بین المللی و ساخت مستندهایی با نشانه شناسی انقلابی تاکید کرد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی معاونت سیما، محسن برمهانی معاون سیما با حضور در شبکه مستند از گروه های این شبکه بازدید کرد و به همکاران خداقوت گفت.

محسن برمهانی با حضور در جمع شورای مدیران این شبکه گفت: ساختار چابک، نیروهای باانگیزه و عملکرد مطلوب این مجموعه بی شک وامدار مدیران پیشین بوده که خوشبختانه این کیفیت همچنان حفظ شده است.

ساختار مستند

برمهانی با بیان اینکه همواره خودم را مستندساز معرفی می کنم، ادامه داد: نگاه سازمانی هم حکایت از آن دارد که ساختار مستند برای رسانه ملی و شخص ریاست سازمان هم مهم است و باید تولیدات مستند را در دوره تحولی رسانه، تقویت کرد. این شبکه این ظرفیت را دارد که با نگاهی تخصصی به حوزه مستند، آن را بیش از پیش ارتقاء و سامان دهد
.
معاون سیما همچنین تاکید کرد: طبق کنداکتور جامع سیما، باید در شبکه های اصلی باکس ثابت پخش مستندهای داخلی و خارجی لحاظ و تقدیم مخاطبان شود.

وی با اشاره به تفاوت تاثیرگذاری مستند با دیگر ساختارهای تلویزیونی تاکید کرد: این شبکه بنا بر ماهیت خود و نیز ظرفیت ساختار مستند می تواند کارکرد بین المللی داشته باشد و نگاه و جهت‌گیری شبکه مستند، باید با این دید همسو شود و گام بردارد.

روش های نوین بازاریابی


معاون سیما با تاکید بر تولید در مقیاس جهانی تصریح کرد: با استفاده از روش های نوین بازاریابی و در تعامل با اداره کل تامین و رسانه بین الملل برای فروش آثار برنامه ریزی کنید.

برمهانی گفت: نشانه شناسی دینی و انقلابی در مستندهاى توليدى باید رعايت شود و این قدم اول و البته بسیار مهم است.

شبکه مستندمعاون سیما با بیان اینکه این شبکه تلویزیونی از پیشگامان پخش با کیفیت HD بوده است، گفت: باید هزینه تغییر تکنولوژی را بپردازیم تا با استانداردهای روز جهانی هم گام شویم تا ضمن توجه به محتوا، تولیدات را با کیفیت قابل قبولی هم پخش کنیم.

شبکه مستند

در این نشست، محسن یزدى مدیر شبکه مستند ضمن اشاره به میزان تولید روزانه شبکه، گزارشى از توليدات در دست با موضوع هایی چون مسكن، اقتصاد پهلوى، ملاقات با تاريخ و… ارائه کرد.

در بازدید معاون سیما از شبکه مستند، سلیم غفوری قائم مقام معاون سیما، سعید سلطانی مشاور اجرایی و مدیر دفتر، سیدباقر حاجی سید رضی رئیس مرکز تولید و فنی، کوروش مفاخری رئیس مرکز طرح، برنامه و ارزیابی و حمید خواجه نژاد مدیر روابط عمومی سیما نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *