رئیس سازمان زندان‌ها: در توزیع حمایت‌ها باید تمکن و تموّل خانواده زندانی را بسنجید/ کمک به خانواده‌های نیازمند بسمت معیشت غالب آنان برنامه‌ریزی شود

۰۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۲:۲۹
کد خبر: ۴۴۲۳۷۶۵
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس سازمان زندان‌ها در نشست انجمن حمایت زندانیان مرکز گفت: در توزیع حمایت‌ها باید جرم زندانی و نیز تمکن و تموّل خانواده او را سنجید. کمک‌های انجمن باید عادلانه باشد. فقط به آنکه واقعا مستحق است، کمک کنید.

خبرگزاری میزان - طبق گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، غلامعلی محمدی در نشستی که با اعضاء انجمن حمایت زندانیان مرکز برگزار شد، گفت: ما دلسوز زندانی و خانواده‌اش هستیم اما باید متوجه حال و روز افراد جامعه خصوصا اقشار بی‌بضاعت که با آبرو زندگی می‌کنند و تخلف و جرمی هم از آنان سر نمی‌زند، هم باشیم.

وی ادامه داد: به زندانی کمک کنید، خانواده مددجویان نیازمند را هم دریابید با این‌حال کمک‌ها برحسب واقعیت باشد. کمک‌ها باید بسمت معیشت غالب آنان برنامه‌ریزی شود.

رئیس سازمان زندان‌ها با تأکید براینکه در توزیع حمایت‌ها باید جرم زندانی و نیز تمکن و تموّل خانواده او را سنجید، گفت: برای شناسایی آن دسته از مددجویان بواقع نیازمند، حتی مددکار عالم، دانا و امین بکار بگیرید. کمک‌های انجمن به خانواده‌ها عادلانه باشد. فقط به آنکه واقعا مستحق است، کمک کنید.

گفتنی است؛ در این نشست حجت‌الاسلام جلالی، نماینده دادستان کل کشور به عنوان عضو جدید هیأت مدیره انجمن حمایت زندانیان مرکز معرفی و از خدمات خامسی در این سمت تکریم شد.

رئیس سازمان زندان‌ها در این بخش از نشست نیز یادآور شد: آقای خامسی از قضات خوشنام دستگاه قضائی هستند که 16 سال نیز در انجمن حمایت مشغول فعالیت بودند. از سوی دیگر جلالی نیز به عنوان روحانی و قاضی بسیار خوش‌فکر هرکجا که بوده‌‎اند، با صداقت و با حمیّت خاصی انجام وظیفه کرده‌اند که از این پس می‌توانیم بعنوان نائب رئیس انجمن و عضو هیأت مدیره از خدمات او بهره‌مند شویم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *