۲۵ زندانی استان مرکزی با کمک ستاد دیه کشور آزاد شدند

۰۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۲:۳۷
کد خبر: ۴۴۲۱۰۳۶
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت:۲۵ زندانی جرایم غیر عمد در ۵ ماهه ابتدایی سال جاری با کمک ۸۳۰ میلیون تومانی خیرین ستاد دیه کشور از زندان‌های استان مرکزی آزاد شدند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالمهدی موسوی در گفت‌وگو با میزان، اظهارکرد: ۲۵ زندانی جرایم غیر عمد در ۵ ماهه ابتدایی سال جاری با کمک ۸۳۰ میلیون تومانی خیرین ستاد دیه کشور که عمدتا ساکن شهر تهران هستند از زندان‌های استان مرکزی آزاد شدند.

وی افزود: با پیگیری های انجام شده توسط کارشناسان ستاد دیه استان مرکزی و همیاری خیرین نیکوکار این تعداد مددجو از زندان های استان آزاد شدند.

رئیس هیئت امناء ستاد دیه استان مرکزی در ادامه افزود: تعداد آزادی زندانیان در مدت مشابه سال گذشته از این طریق، ۵ نفر بوده است که به لطف الهی و به مدد اقدامات خوبی که راستای جذب حداکثری کمک های خیرین و نیکوکاران انجام شده امسال شاهد افزایش ۵ برابری تعداد آزادی ها بودیم.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: با تشکیل جلسات و مذاکراتی که با خیرین گرانقدر صورت گرفت، نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزایش ۱۰ برابری مبالغ دریافتی از خیرین را داشته ایم که به همین خاطر از تمامی خیرین عزیز کمال تقدیر و تشکر را دارم.

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی بیان کرد: مردم شریف و نوع دوست با تاسی به آموزه ها و مفاهیم بلند کربلا و سیره معصومان (ع) کمک به نیازمندان گرفتار در بند را با عشق به اباعبدالله الحسین (ع) انجام می دهند. پس لطف خداوند شامل ما شده که همچنین مردم خیرخواه و نیکوکاری داریم تا ما را در این امور یاری کنند.

انتهای پیام/



ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *