رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

سجادی: این تعداد آرا از شایستگی کسی کم نمی‌کند و ملاک قضاوت نیست

18:42 - 06 شهريور 1401
کد خبر: ۴۴۱۹۹۲۴
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
وزیر ورزش و جوانان گفت: اختلاف یک رای نشان دهنده پالس خوب و بخشی از سرنوشت ورزش امروز دست برخی افراد بود.

خبرگزاری میزان - سیدحمید سجادی بعد از پایان انتخابات کمیته ملی المپیک اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*همکاری و تعامل شورای المپیک آسیا با ورزش ایران بر همه ما مشخص و شفاف است‌. از دیرباز تعامل مطلوبی بین ورزش کشور و شورای المپیک آسیا وجود داشته است.

*به صالحی‌امیری هم خسته نباشید می‌گویم و در جلسه روز شنبه حتما ادای دین خواهد شد و جامعه ورزش برای بدرقه و سپاس از زحمات او ادای دین می‌کند.

*رای مجمع قابل احترام است و این نوع آرا به شایستگی افراد ارتباطی ندارد. این تعداد آرا قرار نیست از شایستگی عزیزان بکاهد و ملاک قضاوت نیست.

*اختلاف یک رای نشان دهنده پالس خوب و بخشی از سرنوشت ورزش امروز دست برخی افراد بود.

*به خسروی‌وفا تبریک می‌گویم. از علی‌نژاد هم تشکر می‌کنم که در زمان معاونت با وجود کرونا کارها دوچندان شده بود. وظیفه دارم در چند ماهی که با هم کار کردیم تشکر کنم.

*به داوطلبان، نامزدها و دوستانی که برای ادامه راه همکاری کردند تشکر می‌کنم. رقابت نزدیک نشانه رشد است و اعضای مجمع سعی کردند به درستی با برنامه دوستان و سوابق عزیزان آشنا شوند که امروز رقابت نزدیک دیدیم.

*امیدوارم با خرد جمعی کار را پیش ببریم و بتوانیم از عزیزانی که رای نیاوردند استفاده کنیم.

*من قبلا زمانی که معاون بودم بعد از انتخابات می‌گفتم در ورزش جمهوری اسلامی ایران کار برای انجام دادن زیاد است و کسی جای کسی دیگر را تنگ نمی‌کند. همه جای ورزش کار روی زمین مانده زیاد دارد. شرکت توسعه، صندوق حمایت، فدراسیون‌ها و… همه کار زیاد دارند.

*در ۴-۵ سال گذشته وفاق بین کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان بوده و امیدوارم بیشتر هم بشود. امروز با این آرا نشان دادیم تفکر ما رو به جلوست و با همدیگر می‌توانیم اتفاقات خوب رقم بزنیم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *