باقرزاده: در ادوار قبلی تقریباً رییس مشخص بود، اما در این دوره رقابت جذاب بود

17:55 - 06 شهريور 1401
کد خبر: ۴۴۱۹۸۴۱
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
سرپرست فدراسیون شمشیربازی گفت: سوییس قهرمان اپه دنیاست، اما در سابر حرفی برای گفتن ندارد؛ اکثر کشورها در یک رشته موفق می‌شوند.

خبرگزاری میزان - فضل‌الله باقرزاده، سرپرست فدراسیون شمشیربازی، بعد از پایان مجمع انتخابات کمیته ملی المپیک اظهارداتی داشت که بخشی از آنرا در زیر می‌خوانید:

*یکی از بهترین انتخاباتی بود که در تاریخ کمیته ملی المپیک برگزار شد چرا که در ادوار قبلی تقریباً رییس مشخص بود، اما در این دوره واقعاً رقابت جذابی بود که به خسروی‌وفا تبریک می‌گویم.

*مجمع آزادی بود و هر کسی آزادانه رای داد. این حواشی در مورد دور دوم و اضافه شدن چند رییس فدراسیون حاشیه است و باید بگویم واقعا انتخابات دموکراتیکی برگزار شد.

*ادامه حضور در فدراسیون شمشیربازی؟ هر تصمیمی وزارت ورزش بگیرد تابع هستیم و فعلاً سرپرست فدراسیون هستم و به کارم ادامه می‌دهم. قبل از حضورم در فدراسیون فقط ۶ هیئت کیف به دست بودند، اما اکنون این همه افتخارات کسب شده و به نظرم‌ نگاه جهانی به شمشیربازی ایران فرق کرده است. بزرگترین افتخارم اینست که در المپیک توکیو به شمشیربازانم در حضور وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک گفتم طلا می‌خواهم و به نظرم همین نشان می‌دهد که چقدر پیشرفت کرده‌ایم.

*سوییس قهرمان اپه دنیاست، اما در سابر حرفی برای گفتن ندارد. اکثر کشورها در یک رشته موفق می‌شوند و اینکه می‌گویند چرا اختلاف سابر با دیگر اسلحه‌ها زیاد است منطقی نیست. در برخی اسلحه‌ها استعداد بیشتر است.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *