رئیس کل دادگستری مازندران از اداره کل پزشکی قانونی استان بازدید کرد

11:19 - 06 شهريور 1401
کد خبر: ۴۴۱۸۸۳۶
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان مازندران به همراهی معاونان با حضور در بخش‌های مختلف اداری و آزمایشگاهی اداره کل پزشکی قانونی استان از فعالیت‌ها، دستاورد‌ها و فرآیند خدمت رسانی به مردم بازدید کرد.

خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین اکبری در حاشیه بازدید از بخش‌های مختلف اداره کل پزشکی قانونی استان مازندران ضمن قدردانی از زحمات پزشکان پزشکی قانونی در سراسر استان به نقش وجایگاه حساس کارشناسی‌های پزشکی قانونی در روند رسیدگی به پرونده‌های قضایی اشاره کرد.

وی افزود: نظرات کارشناسی صحیح، علمی و تخصصی پزشکی قانونی سهم بزرگی در صدور آرای قضایی و سرعت بخشیدن به روند رسیدگی به پرونده‌های قضایی دارد.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری عنوان کرد: در بسیاری از پرونده‌های قضایی کارشناسی و صدور نظرات دقیق پزشکی قانونی منجر به کشف علمی جرایم می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان مازندران با اشاره به سختی‌های کار در پزشکی قانونی از خداوند بزرگ برای پزشکان و کارمندان آرزوی سلامتی کرد.

در این بازدید، عباسی مدیر کل پزشکی قانونی استان گزارشی از اقدامات انجام شده، طرح‌های پژوهشی، همکاری با دانشگاه‌های مختلف استان، برگزاری دوره‌های تخصصی، تجهیز آزمایشگاه‌های جدید و برنامه‌های در دست اقدام این اداره کل ارائه کرد.

انتهای پیام/


برچسب ها: مازندران اکبری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *