عبادی‌پور: در قهرمانی جهان فرصتی برای جبران نیست/ باید سرویس‌های بهتری بزنیم

23:48 - 05 شهريور 1401
کد خبر: ۴۴۱۸۴۰۴
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: همیشه مسابقه اول به ویژه در چنین تورنمنت‌هایی بسیار دشوار است.

خبرگزاری میزان - میلاد عبادی‌پور، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی 3 بر 2 مقابل آرژانتین در نخستین دیدار از مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی جهان 2022 صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*همیشه مسابقه اول به ویژه در چنین تورنمنت‌هایی بسیار دشوار است تا به بازی‌های نرمال همیشگی برگردید به ویژه اگر مقابل تیم‌هایی مثل آرژانتین، برزیل و … باشد، سخت‌تر هم می‌شود.

*خداراشکر با همدلی یکدیگر توانستیم در این مسابقه پیروز شویم و نتیجه را به نفع خود به پایان برسانیم. کسی که بهترین فاکتور را دارد نباید از دستش بدهد. سرویس بهترین عامل پیروزی ماست و در لیگ ملت‌ها هم همین فاکتور را داشتیم. در این مسابقات هم باید از این سرویس‌های خوب بهره ببریم.

*حالا زمان استفاده از این توانایی ویژه است. در لیگ ملت‌ها برای این مسابقات تمرین کردیم گاهی اوقات شرایط به قدری بد می‌شود که نمی توان از این فاکتور بهره برد، اما در فضاهایی چون این مسابقه که امکانش هست باید از سرویس‌های خوب به نحو احسن بهره ببریم.

*مسابقات قهرمانی جهان است و تمامی تیم‌ها برای برد به مسابقات می‌آیند. هر مسابقه حکم فینال را دارد و شبیه لیگ ملت‎‌ها نیست که زمان برای جبران وجود داشته باشد. در این مسابقات زمانی برای جبران وجود ندارد و باید سعی کنیم در این مرحله خوب عمل کنیم تا در مرحله بعد که حذفی است با تیم‌هایی که ضعیف نه، اما بهتر هستند بازی کنیم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *