اقدامات نیروی زمینی ارتش در خدمت‌رسانی به زائران اربعین

15:06 - 05 شهريور 1401
کد خبر: ۴۴۱۷۸۲۱
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش به برپایی موکب‌های متعدد نیروی زمینی ارتش در مسیر کاروان‌های زائران حسینی (ع) اشاره و تصریح کرد: برای تأمین رفاه زائران حسینی (ع) اقدامات گسترده‌ای در مناطق غرب، جنوب غرب و شمال غرب کشور برنامه‌ریزی شده است.

خبرگزاری میزان - امیر سرتیپ «عباس فلاح» معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جلسه ستاد اربعین حسینی (ع) این نیرو با بیان اینکه تأمین امنیت در مرز‌های کشور از مهم‌ترین موضوعات در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی (ع) است، اظهار داشت: یگان‌های نیروی زمینی ارتش با استقرار در مرز‌های کشور به همراه دیگر نیرو‌های مسلح، امنیت و کنترل ورود و خروج زائران از مرز را برعهده دارند.

امیر فلاح به برپایی موکب‌های متعدد نیروی زمینی ارتش در مسیر کاروان‌های زائران حسینی (ع) اشاره و تصریح کرد: برای تأمین رفاه زائران حسینی (ع) اقدامات گسترده‌ای در مناطق غرب، جنوب غرب و شمال غرب کشور برنامه‌ریزی شده است و ان‌شاءالله خدمات ارزشمندی به زائران ارائه خواهد شد.

معاون هماهنگ کننده نزاجا اورژانس هوایی، بیمارستان‌های صحرایی، کنترل و پایش مرزی، آشپزخانه سیار و... را بخشی از اقدامات این نیرو در مسیر کاروان‌های زائران اربعین حسینی (ع) در مرز‌های کشور برشمرد و تأکید کرد: به‌صورت شبانه‌روزی مرز‌های کشور با پیشرفته‌ترین پهپاد‌ها و دوربین‌های مجهز کنترل و رصد می‌شود و چند فروند بالگرد هوانیروز به‌عنوان اورژانس هوایی نیز در مرز‌های کشور مستقر است تا در صورت نیاز اجرای مأموریت کنند.

امیر فلاح به برنامه‌های مهم فرهنگی در موکب‌های ارتش اشاره و خاطرنشان کرد: علاوه بر ارائه خدمات بهداشتی، رفاهی و تأمین امنیت مرزی، موکب‌های نیروی زمینی ارتش برنامه‌های مهم فرهنگی از جمله برپایی نماز‌های جماعت، پاسخگویی به سوالات شرعی، اهداء بسته‌های فرهنگی مورد نیاز سفر و... را در دستور کار خود دارند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *