پاکدل: بحرینی‌ها جوی خارج از روح ورزش درست کرده بودند

12:25 - 05 شهريور 1401
کد خبر: ۴۴۱۷۵۰۲
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
رییس فدراسیون هندبال گفت: بحرین قهرمان دو دوره اخیر آسیاست و ملی‌پوشان ما در یک شرایط نابرابر این تیم را شکست دادند.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون هندبال، علیرضا پاکدل در مورد پیروزی تیم ملی نوجوانان ایران مقابل بحرین و کسب سهمیه مسابقات جهانی و راه‌یابی به نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی آسیا اظهار کرد: تیم ملی نوجوانان ایران کار بسیار بزرگی در برابر بحرین میزبان انجام دادند و موفق شد تیم میزبان را در برابر برابر تماشاگرانش شکست دهد. 

وی افزود: فراموش نکنیم بحرین قهرمان دو دوره اخیر رقابت‌های قهرمانی آسیا است و ملی‌پوشان ما در یک شرایط نابرابر موفق شدند این تیم را شکست دهند. شرایط بازی واقعا نابرابر بود و در طول این دیدار شاهد رخ دادن اتفاقاتی بودیم که خارج از روح ورزش بود و قطعا ما این مسائل را از طریق فدراسیون هندبال ایران پیگیری خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به جو ایجاد شده علیه تیم ملی نوجوانان ایران در دیدار مقابل بحرین اظهار کرد: با همه مسائلی که وجود داشت و جوی که علیه تیم ملی ایران ایجاد شد، اما در نهایت توانستیم مقابل بحرین پیروز و راهی نیمه‌نهایی قهرمانی آسیا شویم.

وی خاطر نشان کرد: نگاه ویژه‌ای به تیم ملی هندبال نوجوانان داشتیم و رسیدن به جمع چهار تیم برتر آسیا جزو برنامه‌های استراتژیک فدراسیون هندبال بود که خوشبختانه به آن رسیدیم. امیدوارم مسیری که در هندبال کشور دنبال می‌شود سبب رخ دادن اتفاقات ارزشمندی در آینده این رشته شود.

پاکدل در پایان افزود: از خانواده بزرگ هندبال ایران برای حمایت‌هایی که همواره دارند تشکر و قدردانی می‌کنم. همچنین از کادر فنی پیشین تیم ملی هندبال نوجوانان نیز قدردانی می‌کنم و امیدوارم شاهد حضور ملی‌پوشان ایران در بازی فینال مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا باشیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، تیم ملی هندبال نوجوانان ایران با پیروزی مقابل بحرین راهی دیدار نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا شد و سهمیه مسابقات قهرمانی جهان را نیز کسب کرد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *