رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

واکنش مربی آلومینیوم اراک به فیلم تخریب زمین چمن پیش از بازی با پرسپولیس

16:28 - 04 شهريور 1401
کد خبر: ۴۴۱۶۳۵۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: با تغییر جایگاه یکی از تیر دروازه‌ها مقداری از زمین دچار مشکل شد. 

خبرگزاری میزان - ساعاتی پیش فیلمی در فاصله چند ساعت به آغاز دیدار آلومینیوم اراک و پرسپولیس در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها پیرامون شرایط زمین چمن مقابل یکی از دروازه‌های استادیوم امام خمینی(ره) اراک منتشر و عنوان شد این کار عمدا انجام شده است.

اشکان نامداری  مربی دروازه‌بان‌های آلومینیوم اراک در این مورد اظهار داشت: که در تفکرات سرمربی تیم ما و همچنین اعضای کادر فنی آلومینیوم چنین مسائلی جایی ندارد که بخواهیم بابت گرفتن امتیاز یک بازی دست به چنین اقداماتی بزنیم. چون مبحث پیرامون محوطه جریمه و دروازه‌بانی است باید بگویم که دروازه‌بان تیم‌ها در آن قسمت از زمین اصلا مشکلی ندارند مگر اینکه بخواهند مقابل ضربه پنالتی بایستند.

وی افزود: قبل از شروع مسابقات امسال، سازمان لیگ با بررسی وضعیت ورزشگاه امام خمینی(ره) اعلام کرد زمین چمن باید مقداری بزرگتر شود تا به استاندارد لازم برسد و پیش از فصل، پیمانکار مجموعه اقدامات لازم را انجام داد. با تغییر جایگاه یکی از تیر دروازه‌ها مقداری از زمین دچار مشکل شد.  این مساله مربوط به امروز نیست و قبل از دیدار با هوادار تغییرات در آن قسمت از زمین چمن صورت گرفته است.

مربی دروازه‌بان‌های آلومینیوم تصریح کرد: این نکته را هم نباید فراموش کنید که فوتبال دو نیمه است. اگر یک نیمه دروازه‌بان حریف در آن  دروازه بازی کند طبعا نیمه دیگر را دروازه‌بان تیم ما در آن زمین بازی خواهد کرد. اگر هر مشکلی باشد برای دروازه‌بان تیم ما نیز وجود دارد. با این وجود انتظار می‌رود شاهد یک بازی خوب از سوی دو تیم باشیم و امیدوارم مطرح کردن این مسائل پیش از مسابقه روند حرفه‌ای این دیدار را تحت تاثیر قرار ندهد.

نامداری گفت: همکاران ما در باشگاه آلومینیوم اراک به خصوص مدیرعامل باشگاه تا بامداد امروز در ورزشگاه پیگیری آماده سازی تمام قسمت‌های استادیوم بوده و زحمات شبانه روزی این عزیزان نباید با پخش یک فیلم به فضای مجازی زیر سوال برود.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *