آزادی ۶۲ زندانی جرائم غیرعمد در چهارماهه نخست امسال

۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴:۱۴
کد خبر: ۴۴۱۵۸۱
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: ۶۲ زندانی جرائم غیر عمد در ۴ ماه سال جاری از زندان آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.
حجت الاسلام والمسلمین محمد تقوی فرد در گفت‌وگو باخبرنگار گروه حقوقی و قضایی با بیان اینکه با کمک به محکومان غیرعمد شاهد آزادی تعدادی از زندانیان از زندان‌های استان مازندران هستیم، گفت: ۶۲ زندانی جرایم غیر عمد در چهار ماه سال جاری از زندان آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.

وی در ادامه افزود: ستاد دیه استان با همت و تلاش خیرین می‌تواند کمک شایانی به محکومین غیرعمد، همچنین محکومین مالی که با وجود نوسانات بازار دچار تزلزل و محکوم به زندان شده اند، داشته باشد و این امر با حمایت‌های خیرین، مسئولین و مردم عزیزمان میسر است.

این مقام قضایی در استان مازندران بیان داشت: در چهار ماه سال جاری با برگزاری جشن گلریزان درشهر‌های آمل، بابل، بهشهر، نکاء وساری که در سالن دادگستری استان برگزار شد، مبلغ چهارمیلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال و همچنین طی مراسمی در غرب استان با حضور خیرین در شهر‌های تنکابن، رامسر، نور، نوشهر و چالوس مبلغ یک میلیارد و ۳۶۱ میلیون ۹۰۰ هزار ریال و همچنین طی مراسمی که با فراخوان صدا و سیمای مرکز استان در بوستان ولایت به اجرا در آمد مبلغ ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال جمع آوری شد.

رئیس ستاد دیه استان مازندران اظهارداشت: با همت و تلاش دیگر ادارات دولتی جمعا در استان مبلغ ۹ میلیارد و ۶۸۳ میلیون و ۹۶۵ هزار و ۹۳ ریال جمع آوری که در این خصوص ۶۲ زندانی جرایم غیر عمد در ۴ ماه سال جاری آزاد شدند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *