رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

یک کارچاق کن در شهرستان گرگان دستگیر شد

8:49 - 01 شهريور 1401
کد خبر: ۴۴۱۱۲۸۹
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان گلستان از دستگیری یک کارچاق کن و همدست او در شهرستان گرگان خبر داد.

حیدر آسیابی در گفت‌وگو با میزان، از دستگیری یک کارچاق کن و همدست او در شهرستان گرگان خبر داد.

وی افزود: در قالب طرح کنترل ورود و خروج افراد به دادگستری‌ها و محوطه بیرونی مجتمع‌های قضایی استان، کارشناسان حفاظت و اطلاعات دادگستری به رفت و آمدها و پرسه بی مورد یک نفر مشکوک شدند و پس از بررسی متوجه شدند این فرد کارچاق کن است و با ادعای نفوذ در دادگستری از افراد پول دریافت می کند.

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: این فرد در یک فقره از فعالیت‌های مجرمانه خود ادعا کرده بود با زد و بند و نفوذ در دادگستری می‌تواند نظر کارشناسی و رای قاضی را در پرونده اختلافی، مربوط به 60 واحد آپارتمان در گرگان به نفع یکی از طرفین پرونده، تغییر دهد.

آسیابی افزود: این کارچاق در ازای این ادعا، 16 واحد آپارتمان را به‌عنوان ِ دست خوش گرفته بود که با رصد اطلاعاتی حفاظت و اطلاعات دادگستری استان هنگام نقل و انتقال ِ صلح نامه این واحدها، دستگیر شد.

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: این کارچاق کن و همدست او فعلا بازداشت هستند و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

آسیابی از مراجعان به مجتمع‌های قضایی استان خواست؛ فریب مدعیان نفوذ در دستگاه قضایی را نخورند و پرونده خود را از مسیر قانونی دنبال کنند.

حفاظت و اطلاعات دادگستری استان گلستان چندی پیش با اعلام شماره تلفن همراه 09111758367 از مردم خواسته بود در شناسایی سو جریان های مالی و فساد اداری و مدعیان نفوذ در دستگاه قضایی و سازمان های تابعه قوه قضاییه در استان، مشارکت کنند.

انتهای پیام/


برچسب ها: دادگستری گرگان

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *