بیانیه مهدی تاج در واکنش به بازنشستگی و حواشی حضورش در فولاد مبارکه

۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳:۱۷
کد خبر: ۴۴۱۰۱۹۹
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال در بیانیه‌ای به موضوع بازنشستگی و حواشی حضورش در فولاد مبارکه واکنش نشان داد.

خبرگزاری میزان - مهدی تاج، کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال در بیانیه‌ای به موضوع بازنشستگی و حواشی حضورش در باشگاه فولاد مبارکه اصفهان واکنش نشان داد.

*متن این بیانیه به شرح زیر است:

در شرایطی که متاسفانه بی‌اخلاقی و بی‌تقوایی در نشر اکاذیب توسط جریانی هدفمند شدت و حدت بیشتری گرفته و روزی نیست که تهمتی ناروا با اغراض مشخص به سطح افکار عمومی پمپاژ نشود، بر خود وظیفه می‌دانم درباره یکی از آخرین دست پخت‌های این جریان نکاتی چند را با مردم عزیز در میان بگذارم.

1)در گزارش ۳۰۰ صفحه ای تحقیق و تفحص مجلس محترم شورای اسلامی فقط یک بار درباره اعاده به خدمت اینجانب به نام بنده اشاره شده و هیچ بند و ماده دیگری درارتباط با من نیست.

2) اصل ماجرا به ماجرای تصویب و ابلاغ قانون منع بکارگیری بازنشستگان در روزهای پایانی شهریور ۱۳۹۷ برمی گردد.در آن زمان به جهت دفاع از تمامیت کیان فوتبال و مهم‌تر از آن، تمکین از قانون مصوب مجلس شورای اسلامی درخواست اعاده به خدمت خود را تسلیم وزیر محترم وقت ورزش و جوانان کردم و پس از طی مراحل اداری با استناد به ماده ۶۰ قانون خدمات رسانی به ایثارگران، با این درخواست موافقت شد تا فوتبال ملی و فدراسیون فوتبال در آستانه جام ملت‌های ۲۰۱۹ دچار آسیب نشود.

این در شرایطی است که این موضوع در سطح کلان دولت و در چارچوب روابط بین دستگاهی دو وزارتخانه پیگیری شده و مقام درخواست کننده و تایید کننده، مجاز و مختار به پذیرش یا رد این موضوع بودند و اینجانب کوچکترین دخل و تصرفی در این درخواست نداشتم.

چنانچه مطابق نامه شماره ۹۷/۱۰۰/۱۷۳۷به تاریخ ۹۷/۰۸/۲۴ سلطانی‌فر، وزیر محترم وقت ورزش و جوانان و موافقت رحمانی، وزیر محترم وقت صمت در نامه شماره ۲۰۰۰۰/۱/۹۵۴۴ به تاریخ ۹۷/۰۹/۲۱ با این درخواست موافقت شده و تا پیش از استعفا از فدراسیون نیز جاری بوده است.

3) آنچه درباره دریافت مبالغی نیز در گزارش تحقیق و تفحص مجلس محترم شورای اسلامی آمده، در واقع مبلغی است که بابت حقوق ٣ سال دستمزد اینجانب است که حتی در صورت دریافت حقوق بازنشستگی به عنوان یک حق اکتسابی باید به بنده پرداخت می‌شد.

4) روشن است و تردیدی ندارم در هفته جاری و روزهای باقی‌مانده تا برپایی انتخابات فدراسیون فوتبال همین گروه جریان ساز که مردم با آنان آشنایی کامل دارند سیل تهمت های تازه را علیه اینجانب طرح خواهند کرد. لذا ضمن تشکر از همراهی صمیمانه مردمی پس از مصاحبه شب گذشته ام در شبکه خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران، جهت احترام به افکار عمومی تمامی موارد تازه ای که توسط جریان هدفمند در روزهای آتی طراحی می شود را پاسخ می دهم و در زمان مقتضی با اهداف و پشت پرده این جریان و آبشخور فکری آنان سخن خواهم گفت.
مهدی تاج

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha