رئیس جمهور قهرمانی فرنگی‌کاران جوان را تبریک گفت

۳۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۹:۵۷
کد خبر: ۴۴۰۹۵۸۷
دسته بندی‌: سیاست ، مجلس و دولت
رئیس جمهور در پیامی درخشش تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشورمان در رقابت‌های جهانی بلغارستان و کسب زودهنگام قهرمانی جهان را به یکایک قهرمانان غیور تیم ملی، دست‌اندکاران و مربیان تلاشگر آنها و همه مردم ایران اسلامی تبریک گفت.

خبرگزاری میزان_ آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تبریک قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشورمان در رقابت‌های جهانی بلغارستان، تصریح کرد: کسب زودهنگام مقام قهرمانی جهان، خاطره‌ای امیدآفرین و ماندگار برای مردم ورزش‌دوست و قهرمان‌پرور ایران ثبت کرد. این برتری غرورانگیز در کنار قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد جوانان، نماد ملتی پرافتخار و توانمند است که با گام‌های بلند در مسیر پیروزی و موفقیت پیش می‌رود.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
درخشش تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشورمان در رقابت‌های جهانی بلغارستان و کسب زودهنگام مقام قهرمانی جهان، خاطره‌ای امیدآفرین و ماندگار برای مردم ورزش‌دوست و قهرمان‌پرور ایران ثبت کرد. این برتری غرورانگیز در کنار قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد جوانان، نماد ملتی پرافتخار و توانمند است که با گام‌های بلند در مسیر پیروزی و موفقیت پیش می‌رود.

اینجانب به یکایک قهرمانان غیور تیم ملی کشتی فرنگی جوانان و دست‌اندکاران و مربیان تلاشگر آنها و همه مردم ایران اسلامی تبریک می‌گویم و امیدوارم با همت و عزم استوار همه جوانان با استعداد میهن اسلامی، همچنان شاهد استمرار موفقیت‌های ورزشکاران کشورمان در دیگر عرصه‌ها و میادین ورزشی باشیم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *