مشکل مالیاتی فدراسیون تنیس حل شد

۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۹:۰۷
کد خبر: ۴۴۰۷۱۷۰
دسته بندی‌: ورزشی ، سایر حوزه ها
با اعلام رئیس فدراسیون تنیس بخش اعظمی از مشکلات مالیاتی این فدراسیون حل شد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون تنیس، اواخر سال گذشته بود که تمام حساب‌های متصل به فدراسیون تنیس توسط سازمان مالیاتی کشور مسدود شد. این موضوع به خاطر حجم سنگین بدهی‌های مالیاتی بین سال‌های 1391 تا 1395 بود که حتی باعث مسدود شدن حساب شخص رئیس فدراسیون شد.

در همین راستا، داود عزیزی گفت: متاسفانه به دلیل عدم ارائه اظهارنامه مالیاتی سال‌های 91 تا 95، این فدراسیون متحمل جرایم سنگین مالیاتی بود و در سال گذشته، طی دو مرحله کلیه حساب‌های فدراسیون  بلوکه شد.

وی اضافه کرد: در ادامه این مشکل، مسائل زیادی پیش آمد و در دو مرحله از حساب ما پول برداشت شد. در مرحله اول، 5 میلیارد ریال و در مرحله دوم مسدود شدن حساب‌ها، 10 میلیارد ریال از حساب‌های فدراسیون برداشت کردند.

عزیزی افزود: برای حل این مشکل، مذاکرات گسترده و مکاتبات کاملی با وزیر محترم اقتصاد و دارایی و همچنین وزیر محترم ورزش و جوانان داشتیم. از سوی دیگر، تعاملی با سازمان مالیاتی انجام شد تا صد درصد از جرایم قابل بخشش این فدراسیون، بخشیده شد. همچنین اصل بدهی و جرایم غیرقابل بخشش را هم کامل پرداخت کردیم تا گره مربوط به بدهی مالیاتی در سنوات گذشته باز شود.

رئیس فدراسیون تنیس در پایان، از حمایت‌های حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، وزیر اقتصاد و دارایی، ارکان مدیریتی سازمان مالیاتی، به خصوص مدیرکل اداره کل شمیرانات تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha