بردیف: فقط از نیمه دوم راضی هستم/ تراکتور به 5 هفته زمان نیاز دارد

۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۷:۳۹
کد خبر: ۴۴۰۶۵۳۷
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: برای خط حمله و دفاع باید بازیکن بگیریم.

خبرگزاری میزان - قربان بردیف، سرمربی تیم تراکتور پس از تساوی مقابل ذوب آهن اصفهان در هفته دوم لیگ برتر فوتبال صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*می‌دانستم بازی سختی خواهیم داشت و همین طور هم بود. هنوز در دفاع اشتباهات بزرگی داریم و در بازی اول هم همین طور که بعد به سختی می‌توانیم جبران کنیم. ما امیدوارانه به نیمه دوم نگاه کردیم و تقریبا خوب بازی کردیم امیدوارم در بازی‌های آینده با هماهنگی بازی کنیم. فکر می‌کنم یکی دو بازیکن کم داریم که باید بگیریم. امیدوارم بتوانیم بازیکنان مورد نظر را جذب کنیم.

*من درباره اشتباهات خط دفاعی گفتم و اشتباهاتی که داشتیم در تمرین هم بود و متاسفانه تکرار شد. بیشتر کار می‌کنیم. با شما موافق هستم که نیمه اول زیاد خوب نبود اما روز گذشته هم گفتم برای بازیکنان خارجی و آنهایی که اضافه شده‌اند نیاز به وقت داریم.

*گوستاوو بازیکن خوبی است، اما امروز نتوانست بازی کند، حتی آلوز هم نیمه اول سنگین بود، اما نیمه دوم بهتر شد. مطمئن هستم تیم خوبی خواهیم داشت، اما نیاز به وقت داریم. در 2 بازی که داشتیم نیمه دوم به خصوص در حمله بهتر بودیم، کمی صبر کنید امیدوارم تیم بهتری داشته باشیم.

*فقط از نیمه دوم راضی هستم. مهدی کیانی وقتی وارد زمین شد خوب بازی کرد و از بازی او راضی هستم. همان طور که گفتم به خاطر نداشتن سنتر فوروارد مجبور شدیم اسدی را بگذاریم. باید از این ناحیه روی حریفان فشار وارد کنیم و فقط می‌توانم بگویم صبر کنید تا نیمه دومی بازی‌هایی را که داشتیم در کل 90 دقیقه اجرا کنیم.

*نمی‌توانم راضی باشم چون یک بازی باخته و یک بازی را مساوی کرده‌ایم. البته ما امیدوارانه به بازی‌ها نگاه می‌کنیم تا کیفیت تیم را بهتر کنیم. مطمئن باشید پیروزی‌ها نصیب ما می‌شود و بهتر خواهیم شد.

*من روز گذشته هم گفتم به 5 هفته نیاز داریم تا بازی‌هایمان یک شکل شود و امیدوارم همین طور هم بشود. کلمات را می‌فهمم و می‌توانم با بازیکنان صحبت کنم. با بازیکنانم هماهنگ هستم و علامت‌ها را نشان می‌دهم آنها می‌دانند چه کار کنند در این خصوص مشکلی نمی‌بینم. دیدم که حرف من را متوجه می‌شوند و کارهایی را که می‌خواهم انجام می‌دهند.

*برای خط حمله و دفاع باید بازیکن بگیریم. نمی‌توانم اسامی را اعلام کنم چون امروز و فردا مشخص می‌شود.

*فکر نمی‌کنم تحت فشار تیم حریف بودیم. ناراحتی من این است می‌دانستیم چه اتفاقی خواهد افتاد، در تمرینات کار کرده بودیم اما باز هم این اتفاق افتاد و گل خوردیم باید بیشتر در این خصوص تمرین کنیم و راه حل دیگری وجود ندارد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha