ارسال اولین فهرست خبرنگاران برای اینترنت هدیه به اپراتورها

۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۸:۱۶
کد خبر: ۴۴۰۵۵۶۱
دسته بندی‌: فرهنگی ، عمومی
معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: اولین فهرست خبرنگاران برای فعال‌سازی اینترنت هدیه از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به اپراتورها ارسال شده است.

خبرگزاری میزان - بنا به اعلام معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، طبق اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اولین فهرست خبرنگاران معرفی شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در سامانه پنجره ملی خدمات دولت هوشمند هم ثبت نام کرده بودند، برای فعال‌سازی اینترنت هدیه به اپراتورها ارسال شد و فعال‌سازی این بسته از طریق پیامک به اطلاع خبرنگاران خواهد رسید.

فهرست دوم و نهایی متقاضیانی که تا ۲۵ مردادماه، روند ثبت اطلاعات خود را در سامانه جامع رسانه‌های کشور تکمیل کرده‌اند، تا ۳۱ مرداد از سوی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارسال می‌شود.

گفتنی است؛ عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ۱۹ تیر ماه اعلام کرد: به مناسبت روز خبرنگار بسته اینترنت خبرنگاری (هدیه روز خبرنگار) بر اساس اطلاعاتی که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه داده است، برای خبرنگاران فعال می‌شود. 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha