سرقت محتویات خودرو در پوشش لباس شهرداری

۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱:۵۴
کد خبر: ۴۴۰۴۴۶۲
جانشین رئیس پلیس پیشگیری از دستگیری سارق حرفه‌ای محتویات خودرو در محله مجیدیه و کشف 8 فقره سرقت خبر داد و گفت: متهم در پوشش کارگران شهرداری اقدام به سرقت می کرد.

خبرگزاری میزان _ بنا به اعلام پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدقاسم طرهانی گفت: به دنبال افزایش سرقت محتویات داخل خودرو در محله مجیدیه خصوصا در یک منطقه خاص رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق یا سارقان را تیمی از ماموران کلانتری 190 مجیدیه بر عهده گرفتند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

جانشین رئیس پلیس پیشگیری با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و پی جویی های انتظامی راز سرقت محتویات خودرو در محله مجیدیه را کشف کردند افزود: در بررسی های بعمل آمده مشخص شد سارق در پوشش لباس کارگران شهرداری به خودروهای پارک شده مراجعه و اقدام به سرقت می کند، روز گذشته با حضور در محل های جرم خیز متهم با همان مشخصات و لباس کارگران شهرداری در حال بازکردن درب خودرویی بود که ماموران سریعا وارد عمل شده و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: متهم 28 ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و سرقت محتویات داخل خودرو در محله مجیدیه در پوشش کارگران شهرداری و 8 فقره سرقت مشابه اعتراف کرد و مالباختگان نیز شناسایی شدند؛ متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

طرهانی از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشابه با سامانه فوریت های پلیسی 110 تماس بگیرند.

انتهای پیام/


برچسب ها: سرقت سارق

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *