زورگیران آرایشگاه نارمک در دام پلیس

۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۳:۲۳
کد خبر: ۴۴۰۴۴۴۱
سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری از دستگیری سه سارق زورگیر یک آرایشگاه در محله نارمک خبر داد و گفت متهمان در عملیات های پلیسی دستگیر شدند.

خبرگزاری میزان _ بنا به اعلام پایگاه خبری پلیس، سرهنگ اردشیر نادری گفت: به دنبال اعلام یک فقره سرقت و زورگیری در یک آرایشگاه مردانه در محله نارمک، واحد عملیات کلانتری 127 نارمک سریعا برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی با بیان اینکه ماموران در محل حاضر و در بررسی بعمل آمده مشخص شد سه متهم به آرایشگاه مردانه مراجعه و پس از کوتاه کردن موهای خود با تهدید سلاح سرد اقدام به زورگیری و سرقت از مغازه و شهروندان کرده اند، افزود: در تحقیقات و پی جویی های انتظامی هویت و مخفیگاه متهمان شناسایی و در سه عملیات منسجم و غافلگیرانه هر سه متهم در مخفیگاه خود غافلگیر و دستگیر شدند.

سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری تهران بزرگ تصریح کرد: متهمان 30 الی 32 ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و سرقت از آرایشگاه مردانه محله نارمک با تهدید سلاح سرد اعتراف کرده و مالباختگان نیز شناسایی شدند.

نادری با بیان اینکه امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است خاطرنشان کرد: تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهمان ادامه دارد.

انتهای پیام/


برچسب ها: پلیس زورگیری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha