نشست دبیرکل فدراسیون فوتبال با مسئولين مالى و دپارتمان داورى فيفا در سوئیس

۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۰:۲۴
کد خبر: ۴۴۰۳۶۱۲
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
دبيركل فدراسيون فوتبال با مسئولين امور مالى و دپارتمان داورى فيفا ديدار و گفت و گو كرد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام سايت رسمى فدراسيون فوتبال حسن كامرانى فر دبيركل فدراسيون در ادامه نشست هاى مشترك با مسئولين فدراسيون جهانى فوتبال با اعضاى دپارتمان داورى همچنين مسئولين امور مالى فيفا ديدار و گفت و گو كرد.

فهرست داوران بين المللى فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلى ايران، دوره هاى آموزشى داورى همچنين راه اندازى VAR در ايران، شركت هاى مورد تاييد و آغاز آموزش داوران در پروژه كمك داور ويديويى از جمله موضوعاتى بود كه در اين جلسه مورد بررسى قرار گرفت و مذاكرات مثبتى در اين خصوص انجام شد.

كلوديو مسئول اجرايى دپارتمان داوران فيفا از مسئولين داورى جام هاى جهانى ٢٠١٠ و ٢٠١٤ در ادوارى كه كامرانى فر نيز از نمايندگان داورى ايران در اين ادوار از رقابت بود نیز در اين نشست حضور داشت.

كامرانى‌فر همچنين در ادامه ديدارها و نشست هاى خودش با مسئولين بخش مالى فيفا نيز جلسه مشتركى را در خصوص راه هاى انتقال پول بلوكه شده فوتبال ايران و پروژه هاى عمرانى فدراسيون با توجه به مشکلات و موانع موجود برگزار كرد و مذاکرات خوبی در این خصوص صورت گرفت که با پیگیری امور بین الملل فدراسیون فوتبال و تعامل مسئولین امور مالی فیفا دنبال خواهد شد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha