دستیار ویژه و مدیرکل حوزه ریاست سازمان تبلیغات اسلامی منصوب شد

۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵:۲۸
کد خبر: ۴۴۰۲۷۵۳
دسته بندی‌: صفحه نخست ، عمومی
حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی، طي حكمي آقای «امین رضا لطفعلی‌زاده» را به عنوان دستیار ویژه و مدیرکل حوزه ریاست سازمان تبلیغات اسلامی منصوب كرد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی، طي حكمي آقای «امین رضا لطفعلی‌زاده» را به عنوان دستیار ویژه و مدیرکل حوزه ریاست سازمان تبلیغات اسلامی منصوب كرد.

‌در بخشی از اين حكم خطاب به ایشان آمده است:

اکنون که ظرفیت‌های متعدد فرهنگی، تبلیغی و اجتماعی در سایه استقرار دولت انقلابی و به میدان آمدن نیرو‌های جهادی و جوان برای خدمت و جهاد مهیا شده است، اجتماع همم مومنانه و تواصی به حق و صبر در امور، پیش از پیش اهمیت یافته است.

سازمان تبلیغات اسلامی مصمم است ضمن لبیک تمام عیار به ندای رهبرمعظم انقلاب در امر جهاد تبیین، در دومین گام از خیزش تحول خواهانه خود تمام مساعی خود را جهت تشکیل جبهه قدرت‌مند واحد میان نیرو‌های انقلابی و به میدان آوردن ظرفیت‌های مردمی و پشتیبانی حاکمیتی در این عرصه به کار گیرد و گام مؤثرتری در این زمینه بردارد.

سوابق موثر

این مهم جز با تکون سازمان مرکزی نیرومند و البته چابک و تمهید بسط مدیریتی و راهبری برای ریاست سازمان در تمامی گستره متنوع و متکثر ماموریتی تحقق نمی‌یابد. از این رو جناب‌عالی را که علاوه بر تعهد و سوابق موثر فرهنگی، تربیتی مدیریتی دارای انگیزه و روحیه جهادی و انقلابی می‌باشید به عنوان دستیار ویژه و مدیرکل حوزه ریاست منصوب می‌کنم.

بنابراين گزارش، «امین رضا لطفعلی‌زاده» که از فعالان فرهنگي و مدیران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است دارای سوابق متعددی اعم از؛

سوابق متعددی

مشاورِ معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دستیار ویژه دبیر کل و معاون فرهنگی- تربیتی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان کشور

معاون سازمان ملی جوانان فارس

عضو و جانشین جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان فارس

عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان کشور

و مشاور مدیرعامل موسسه کتاب شهر ایران، بوده است.

همچنین ایشان مدرس دوره های مختلف کشوری در حوزه « سازماندهی تشکیلات و شبکه سازی» و دوره های متعدد آموزشی و ارتقاء مربیان تربیتی کشور بوده و رويدادها و برنامه هاي فرهنگي هنري بسياري را در سطح ملي و استاني طراحی و اجرا کرده است.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *