سمیعی: قرارداد با استراماچونی به شکلی بسته شده که استقلال نتوانست از خودش دفاع کند

۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۱:۰۰
کد خبر: ۴۴۰۲۱۶۰
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
معاون حقوقی باشگاه استقلال درباره بند عجیب قرارداد استراماچونی توضیحاتی ارائه کرد.

خبرگزاری میزان - فرشید سمیعی، معاون حقوقی باشگاه استقلال، در گفت‌وگو با برنامه در انتهای الوند درباره آخرین وضعیت پرونده‌های حقوقی این باشگاه و پرداخت غرامت به استراماچونی اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*در این قرارداد غرامت‌ها و جرائمی در نظر گرفته شده که وقتی آگاهانه پرداخت غرامت و جریمه را در صورت عدم انجام تعهدات قبول می‌کنید، دیگر نمی‌توانید از حقوق قانونی خود استفاده کنید.

*معمولا در سال های گذشته تمام باشگاه های ایرانی در پرداخت و انجام به موقع تعهدات خود مشکل داشتند، معمولا قراردادن اینگونه بندها در قرارداد طرف مقابل دردسرساز بوده و موجب خسران و تضییع حقوق باشگاه های ایرانی را فراهم کرده است.

*قرارداد با استراماچونی به شکلی بسته شده که این باشگاه چندان نتوانسته از خودش دفاع کند. اگر در مهلت قانونی دو ماهه حقوق مربی پرداخت نشود، او می‌تواند اقدام کند. متاسفانه برخی مواقع باشگاه‌ها فکر می‌کنند به این دلیل که پس از منقضی شدن این مدت، مربی ای که کشور را ترک می‌کند قصد اقامه دعوی ندارد. در صورتی که وکلایش خیلی شیک اقدام کرده و کار خود را به موقع انجام می‌دهند و به هیچ عنوان از حقوق قانونی خودشان نمی‌گذرند.

*با توجه به شکایت تاخیر و تادیه که هر روز افزایش پیدا می‌کند، تا امروز صبح بالغ بر یک میلیون و 534 هزار یورو باید به وی پرداخت کنیم.

*معافیت سیاوش یزدانی و حسین مرادمند؟ پدر محمد حسین مرادمند سابقه جهبه طولانی مدت دارد. او از این طریق می توانست معافیت اخذ کند منتهی وقتی مدارک در سامانه نظام وظیفه بارگزاری شد، چند ماه مورد قبول قرار نگرفت اما در نهایت کسری خدمت آورد و مجبور شد آن چند ماه را به خدمت اعزام شود. یزدانی نیز از معافیت کفالت استفاده کرد و توانست با جبران مدتی، کارت معافیت خود را دریافت کرد.

*وضعیت کاوه رضایی؟ او در تمرینات ما خیلی قوی ظاهر می‌شود. او در بلژیک تست پزشکی داد و مجدد به ایران آمد. همه کارها را انجام داده اما مسئله خانوادگی دارد که به زودی حل می‌شود. کار اداری مربوط به این موضوع به این شکل نیست که پس از امضای قرارداد با ما آن را گفته باشد. از ابتدا به ما هم اعلام کرد و ما هم گفتیم نهایت همکاری را می‌کنیم منتهی در زمانی خاص. او هم قول داد در این زمان مشکل حل شود و بتواند تمام و کمال در خدمت باشگاه استقلال باشد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha