انوشیروانی: کسب مدال در وزنه‌برداری بانوان اهمیت زیادی داشت/ حسینی: هدفم کسب 3 مدال طلا بود

۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۳:۰۰
کد خبر: ۴۴۰۰۳۲۶
سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری گفت: برای ما طنین‌انداز شدن سرود جمهوری اسلامی در سالن مسابقات اهمیت زیادی دارد.

خبرگزاری میزان - سجاد انوشیروانی پس از کسب مدال‌های رنگارنگ در مسابقات وزنه‌برداری بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی اظهار داشت: خدا را شاکرم که توانستیم با کسب مدال‌های خوب در بخش بانوان و مردان دل مردم را شاد کنیم. امروز روز شلوغی بود، بیرانوند قهرمان این رقابت‌ها شد و نشان داد با این مدال آینده‌دار خواهد بود‌.

وی گفت: ابریشم ارجمندخواه تمام تلاش خودش را کرد اما به عنوان چهارمی دست پیدا کرد. حسینی به طلای یک ضرب و برنز دو ضرب و در مجموع به برنز رسید. برای ما کسب مدال بانوان اهمیت زیادی دارد، بانوان ما استرس بالایی داشتند و این نشان می‌دهد ما باید بیشتر کار کنیم تا نتایج خوب بگیریم.

سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری خاطرنشان کرد: امروز ۶ وزنه‌بردار باید روی تخته بروند، رقابت حساسی در ۱۰۲ و فوق‌سنگین داریم‌. امیدوارم خانم یوسفی هم در ۸۷+ کیلوگرم به مدال برسد. برای ما طنین‌انداز شدن سرود جمهوری اسلامی در سالن مسابقات اهمیت زیادی دارد. امروز در دو وزن شانس بیشتری برای کسب مدال داریم، امیدوارم بتوانیم با کسب مدال‌های خوش‌رنگ پرچم ایران را به اهتزاز دربیاوریم.

سیده الهام حسینی بعد از کسب مدال طلای یک ضرب و مجموع برنز در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی اظهار داشت: خدا را شکر توانستم مدال بگیرم، مسابقات پایاپایی بود. همه هدفم این بود که رنگ هر ۳ مدالم طلایی باشد، اما قبل از اینکه وارد اردو شوم دچار مصدومیت شدم که باعث شد کمی عقب بیافتم چون تمرینات را از ورود به اردو شروع کردم.

وی افزود: به تمرین بیشتری نیاز دارم ان‌شالله در مسابقات بعدی عملکرد بهتری داشته باشم. از کسب مدال طلای حرکت یک‌ضرب خوشحال هستم، اما از نگرفتن مدال طلا در دوضرب و مجموع کمی کسل شدم.

بانونی وزنه‌بردار کشورمان با اشاره به اینکه در حرکت آخر یک‌ضرب نمی‌دانستم چه وزنه‌ای انتخاب شده است، عنوان کرد: به کادر فنی گفته بودم که هر وزنه‌ای را که برای من انتخاب کنند، بالای سر خواهم برد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha