بازی‌های کشورهای اسلامی| قرعه‌کشی 5 وزن دوم کشتی آزاد برگزار شد

۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳:۳۱
کد خبر: ۴۳۹۵۲۷۵
قرعه‌کشی پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های کشورهای اسلامی مشخص شد.

خبرگزای میزان - طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون کشتی، قرعه پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد بازی های کشورهای اسلامی مشخص شد.

نتایج قرعه نمایندگان کشورمان که از ساعت 13 امروز به مصاف حریفان خود می روند، به شرح زیر است:

در وزن 60 کیلوگرم که 11 نفر حضور دارند، مجید داستان در دور نخست با آونه دیاتا از سنگال کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر، در دور بعد به مصاف بیکبولو اوو از قرقیزستان می رود.

در وزن 70 کیلوگرم که 13 نفر شرکت کننده دارد، حسین ابوذری در دور نخست به مصاف عبدالجمال از اوگاندا می رود و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور بعد به مصاف باکار از گینه بیسائو می رود.

در وزن 79 کیلوگرم که با حضور 13 کشتی گیر برگزار می شود، علی سوادکوهی در دور نخست با ایوان ماساکوی از اوگاندا کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد به مصاف کوشکینبایف از قزاقستان می رود.

در وزن 92 کیلوگرم که با حضور 8 نفر برگزار می شود، احمد بذری در دور نخست به مصاف بایگنژایف از قزاقستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم و مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان نورماگمدوف از آذربایجان و کادیدی از تونس می رود.

در وزن 125 کیلوگرم که مسابقات با حضور 7 کشتی گیر و در دو گروه 4 و 3 نفره به صورت دوره ای برگزار می شود، سید مهدی هاشمی به مصاف ارسلان بک توردوبکوف از قرقیزستان، رحمان بک حسن بای از ازبکستان و راحید حمیدلی از آذربایجان می رود.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *