پلمب 7 فروشگاه عرضه لباس‌های نامتعارف دارای علائم شیطان پرستی در قرچک

۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵:۲۷
کد خبر: ۴۳۹۲۸۸۷
فرمانده انتظامی شهرستان قرچک از پلمب 7 فروشگاه و اعلام اخطار پلمب به 18 واحد صنفی بهدلیل عرضه البسه دارای علائم شیطان پرستی، خبر داد.

خبرگزاری میزان - سرهنگ یداله طهماسیان بیان کرد: طی بررسی های صورت گرفته مشاهده شد که برخی از واحدهای صنفی فروش پوشاک زنانه و مردانه با سوء استفاده از نبود نظارت و نادیده گرفتن قوانین، ضوابط، مقررات و شئونات اسلامی اقدام به فروش البسه نامتعارف اعم از شلوار زاپ دار و لباس مشکی هایی با آرم و علائم شیطان پرستی در سطح شهرستان قرچک می‌کنند که رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس قرچک گرفت.

وی افزود: در این رابطه ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات شهرستان با هماهنگی مقام قضائی، طرح تشدید کنترل و نظارت بر اصناف عرضه کننده پوشاک را به مرحله اجرا درآوردند.

بیشتربخوانید

درخواست میلیاردی برای آزادی گروگان ۵ ساله ناکام ماند

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک تصریح کرد: در اجرای این طرح 7 واحد متخلف به دلیل بی توجهی به هشدارها و عدم رعایت دستورالعمل های صادر شده، پلمب شدند.

وی با اشاره به اینکه در این طرح برای 18 واحد متخلف دیگر اخطار پلمب صادر شده است، گفت: به واحد های صنفی متخلف دستور جمع آوری پوشاک نامتعارف نیز داده شد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha