بیانی: فقط می‌خواهند الهامی را بکوبند/ ساپینتو به زمان نیاز دارد

15:29 - 14 مرداد 1401
کد خبر: ۴۳۸۸۰۲۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مربی تیم فوتبال هوادار گفت: باشگاه نساجی باید بعد از فینال جام‌حذفی در مورد الهامی بیانیه می‌داد، اما اکنون که لیگ شروع نشده بیانیه می‌دهند و از وی انتقاد می‌کنند.

خبرگزاری میزان - شاهرخ بیانی، مربی تیم فوتبال هوادار پس از تساوی یک بر یک مقابل استقلال در دیدار دوستانه صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*بازی خوبی بود هر دو تیم در بدنسازی بودند بدن بازیکنان ما با وجود اتمام اردوی ترکیه هنوز رها نشده با وجود مخالفت تیم ما برای برگزاری این مسابقه در ساعت 11 صبح اما سرمربی استقلال اعلام کرده بود این مسابقه ساعت 11 برگزار شود تا بیشتر استراحت کنند. برای هر دو تیم قبل از شروع لیگ برتر محک خوبی شد.

*100درصد اردوی خوبی بود تمرینات بسیار خوبی داشتیم و بازیکن آسیب‌دیده هم نداشتیم صبح و بعدازظهر تمرین می‌کردیم. هر سه بازی دوستانه خود را نیز بردیم. هر چه ساکت الهامی از بچه‌ها خواست به نحو احسن انجام دادند امروز هم مقابل استقلال بازی خوب و روانی انجام دادیم.

*استقلال در هر شرایطی استقلال است. طبق صحبتی که با بیژن طاهری و خسرو حیدری داشتم گفتند ساپینتو مربی خوب و با دانشی است. اما برای اینکه بتواند اهدافش را در تیم پیاده کند نیاز به زمان دارد. خوشبختانه مدیریت برای استقلال بازیکنان خوبی گرفته و به اندازه کافی مهره دارند امیدوارم ساپینتو بتواند با پیاده کردن اهداف خود بار دیگر استقلال را به مدعی قهرمانی تبدیل کند.

*وقتی اسم ساکت الهامی می‌آید به این اتفاقات دامن زده می‌شود. در جریان آن اتفاق صحبتی در مورد یکی از اعضای کادر پزشکی هوادار شد. ما سال گذشته در نساجی بودیم و دکتر فعلی هوادار نیز با ما بود. وقتی هم به هوادار آمدیم تصمیم گرفتم هیچ بازیکنی را از نساجی نگیریم. خیلی‌ها هم دوست داشتند به تیم ما بیایند و بار دیگر با الهامی کار کنند اما به خاطر طرفداران نساجی و عرقی که خودم، الهامی و کادر فنی به این تیم داشتیم این کار را انجام ندادیم.

*پزشک ما با نساجی قرارداد نداشت. بایندریان رئیس هیأت مدیره نساجی با او تماس گرفت و حتی الهامی به چشم‌سری گفت به نساجی برو و کنار این تیم باش، اما متأسفانه به توافق نرسیدند و تصمیم گرفت با ما صحبت کند. صحبت‌هایی شده و پیامک‌هایی رد و بدل شده بود. ساکت الهامی با مطهری دوست و آشنای اوست خیلی هم دوستانه این موضوع گفته شد و گفت این کارها را نکن، اما درگیری کوچکی رخ داد که موضوع مهمی نبود. آنها با هم دوست هستند اما زد و خرد و خونریزی این مسائل وجود نداشت. متأسفانه فقط می‌خواهند الهامی را بکوبند.

*هر کاری می‌کنند می‌گویند الهامی باعث و بانی‌اش بوده است. صبح آن روز من کنار او بودم و ساکت به حمید مطهری گفت این کار قشنگ نیست که با پزشک تیم ما صحبت کنی حتی اجازه دادیم با باشگاه شما مذاکره کند اما به توافق نرسید اما مطهری کلمه‌ای گفت و به سینه الهامی زد و ساکت نیز همین کار را انجام داد هیچ برخورد دیگر و خونریزی وجود نداشت و رینگ بوکس نبود. دعوایی هم نبود اما همان ثانیه باشگاه نساجی بیانیه داد و گفت خونریزی شده است.

*باشگاه نساجی باید بعد از فینال جام‌حذفی در مورد الهامی بیانیه می‌داد، اما این کار را انجام نداد و اکنون که بازی‌ها شروع نشده بیانیه می‌دهند و از وی انتقاد می‌کنند.

*در خصوص تقابل با آلومینیوم اراک در هفته اول لیگ برتر با توجه به اتفاقات رخ داده در فینال جام‌حذفی بین الهامی و مهدی رحمتی باید بگویم که آن مسابقه تمام شد و ما قهرمان شدیم رحمتی از دوستان خوب ما است و امیدوارم در کارش موفق باشد فوتبال همین است و همیشه به هم می‌خوریم در اولین مسابقه امسال نیز به آلومینیوم خوردیم امیدوارم بازی خوبی باشد و هر دو تیم راضی شوند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *