رضاوند: استقلال پرمهره‌تر از سال قبل است/ ساپینتو مخالف رفتنم به فولاد است

15:02 - 14 مرداد 1401
کد خبر: ۴۳۸۷۹۶۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
بازیکن تیم فوتبال استقلال گقت: اتفاق خاصی برای من در استقلال نیفتاده بود که بگوییم در فولاد احیا شدم

خبرگزاری میزان - آرش رضاوند پس از تساوی یک بر یک استقلال مقابل هوادار تهران در دیداری دوستانه صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*شرایط تیم خوب است و اردوی خوبی را در ترکیه داشتیم بدن بچه‌ها به دلیل قرار گرفتن در شرایط بدنسازی سنگین است و امیدوارم با خارج شدن از این وضعیت شرایط‌شان رفته رفته بهتر شود.

*در مورد کار کردن زیر نظر ریکاردو ساپینتو و اعتماد این مربی به من باید بگویم که باید این موضوع را از خود ساپینتو بپرسید او به من لطف دارد باید جلوتر برویم و ببینیم چه اتفاقی می‌‌افتد.

*امسال یکی از سال‌هایی است نفرات ما حفظ شده‌اند و بازیکنان خوبی به تیم اضافه شده‌اند. قطعا همین طور است و امسال شاید از سال گذشته شرایط بهتر و پرمهره‌تر باشد. امیدوارم اتفاق سال گذشته بار دیگر تکرار شود.

*در مورد اینکه تمایل باشگاه فولاد به جذبم باید تاکید کنم که ساپینتو با این موضوع مخالفت کرده است. دو باشگاه در حال مذاکره هستند و تا یکی دو روز آینده وضعیت مشخص می‌شود.

*بحث احیا شدن نیست زیرا اتفاق خاصی برای من در استقلال نیفتاده بود که بگوییم در فولاد احیا شدم شرایطی اتفاق افتاد که باشگاه در آن زمان تصمیم گرفت من به فولاد بروم. صالح حردانی نیز به استقلال آمد دو باشگاه با هم صحبت کرده بودند و ما هم تابع نظرات آنها بودیم. این بار نیز همین طور است و هر تصمیمی باشگاه استقلال بگیرد تابع هستم.

*هواداران همیشه به من لطف داشتند و چیزهایی که در فضای مجازی وجود داشت در بیرون از این فضا نبود. در هر تیمی بودم چه در اهواز یا جای دیگر به آنها احترام گذاشتم همیشه ممنون آنها هستم زیرا از من حمایت کردند و باید از طرفداران استقلال تشکر کنم.

*درگیر این داستان‌ها و فضای مجازی نیستم. امیدوارم اتفاق سال گذشته برای استقلال تکرار شود زیرا این تیم را قلبی دوست دارم و علاقه‌مندم همیشه آن بالاها باشد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *