کامرانی‌فر: فدراسیون و سازمان لیگ در کنار باشگاه‌ها هستند

15:15 - 13 مرداد 1401
کد خبر: ۴۳۸۶۹۳۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هم در قبال باشگاه ها وظایف سنگینی دارند و ما هم باید در کنار باشگاه ها به زیباتر شدن فوتبال باشگاهی کمک کنیم تا اتفاقات خوب بیشتری در فوتبال کشور رقم بخورد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، حسن کامرانی‌فر در نشست مدیران تیم‌های لیگ برتر و لیگ یک اظهار داشت: ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و تشکر از زحمات بهاروند رئیس سابق سازمان لیگ و همچنین کشوری فر سرپرست سازمان لیگ، باید بگویم در فوتبال ساحلی و فوتسال کشور افتخاراتی در سطح جهانی داریم اما چرا در فوتبال نتوانسته ایم در عرصه جهانی موفقیت های فوتبال ساحلی و فوتسال را تکرار کنیم؟ وظیفه ما این است مدل و رفتار جدید در فوتبال ابداع کنیم و کارهای بزرگ در باشگاه ها انجام بدهیم.

وی افزود: در مسابقات لیگ های معتبر جهان سرمربیان تیم ها نسبت به یکدیگر با احترام رفتار می کنند و به خوبی و نیکی در مورد هم دیگر صحبت می کنند اما در فوتبال ما چنین رفتاری را مشاهده نمی کنیم. در حالیکه بازیکنان دو تیم هم باید در زمین مسابقه مراقب یکدیگر باشند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال تاکید کرد: خوشبختانه در چند سال اخیر فوتبال ما رویه ای بهتر و مناسب تر را به کار گرفته است و باشگاه‌ها به شیوه ای بهتر صحبت برای رشد و پیشرفت فوتبال فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: در خارج از کشور روی زیبایی های فوتبال مانور خبری زيادي می شود اما متاسفانه در فوتبال ایران رسانه ها بیشتر بر انتشار حاشیه ها تاکید می کنند، چرا اتفاق های خوب فوتبال ما در رسانه ها کمتر منعکس می شود؟ در حالیکه در فوتبال کشور اتفاق های مثبت و فرهنگی خوب و زیادی رخ می دهد.

کامرانی‌فر تاکید کرد: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هم در قبال باشگاه ها وظایف سنگینی دارند و ما هم باید در کنار باشگاه ها به زیباتر شدن فوتبال باشگاهی کمک کنیم تا اتفاقات خوب بیشتری در فوتبال کشور رقم بخورد. ایرانی ها مردمانی باهوش هستند و می توانیم از این هوش در جهت مثبت و رشد و توسعه فوتبال استفاده کنیم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *