اردکانی‌ها با نامی جدید در لیگ برتر والیبال/ 4 مربی داخلی گزینه هدایت نماینده یزد

11:48 - 12 مرداد 1401
کد خبر: ۴۳۸۵۱۷۱
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
تیم خاتم اردکان به دلیل مشکلات مالی و بدهی به بازیکنان و کادرفنی خود امسال در لیگ برتر حضور نخواهد داشت.

خبرگزاری میزان - تیم خاتم اردکان که در چند سال اخیر حضور در لیگ برتر والیبال توانسته بود عملکرد قابل قبولی داشته باشد و حتی عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر و همچنین قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا را در کارنامه دارد با اعلام مسئولان این تیم به دلیل بدهی به بازیکنان و اعضای کادرفنی خود و همچنین شرایط نه چندان خوب مالی در سال پیش‌رو قید تیمداری در فصل پیش‌رو را زده، اما قرار است خاتم فصل آینده با برنامه‌ریزی بهتری دوباره در لیگ برتر حضور داشته باشد.

از همین رو یزدی‌ها که پس از تیمداری شهداب و قهرمانی در لیگ برتر در فصل پیش، به هیچ عنوان دوست نداشتند سهمیه دوم لیگ برتری از این استان خارج شود، قرار است با نام و اسپانسر دیگری از شهر اردکان در لیگ برتر حاضر شوند تا همچنان استان یزد در لیگ برتر 2 نماینده داشته باشد.

خبرها حاکیست تیم ایفا سرام که سابقه تیمداری در رشته فوتبال ساحلی را دارد به عنوان نماینده شهر اردکان در لیگ برتر والیبال حضور خواهد داشت.

از همین رو در روزهای اخیر از مربیان مختلف داخلی که در حال حاضر تیمی ندارند به عنوان گزینه‌های هدایت ایفاسرام یاد می‌شود. عباسعلی میرحسینی که یکی از مربیان بومی یزد است یکی از گزینه‌های هدایت ایفاسرام به شمار می‌رود، اما گویا او با توجه به قرارداد 10 ساله با باشگاه شهداب برای هدایت ایفاسرام نیاز به گرفتن رضایتنامه از باشگاه شهداب دارد.

شنیده‌ها حاکیست گزینه نخست ایفاسرام در ابتدا ناصر شهنازی بوده است و همچنان طرفین در حال پیگیری مذاکرا نت هستند، اما این در حالیست که شهنازی هم اکنون گزینه اصلی هدایت نماینده ارومیه در صورت تیمداری در لیگ برتر است.

علاوه بر میرحسینی از علیرضا طلوع‌کیان که در حال حاضر به عنوان کمک مربی در کنار بهروز عطایی در تیم ملی فعالیت دارد و سال گذشته هم شهداب را به قهرمانی در لیگ برتر رساند به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی هدایت ایفاسرام نام برده می‌شود.

گزینه سومی که مد نظر اردکانی‌ها قرار دارد، مسعود آرمات است که سابقه هدایت تیم‌های مختلف لیگ برتر از جمله سایپا، خاتم اردکان، شهرداری قزوین، هورسان رامسر و همچنین عنوان سومی جهان با تیم ملی نوجوانان را در رزومه کاری خود دارد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *