تجهیزات کارگاهی دو ایستگاه از خط 10 مترو فراهم شد

10:45 - 12 مرداد 1401
کد خبر: ۴۳۸۵۰۸۹
دسته بندی: جامعه ، عمومی
شهردار منطقه 22 گفت: با راه اندازی خط ده مترو تهران کمک بسزایی به بار ترافیک صبحگاهی بزرگراه های محدوده غربی پایتخت خواهد شد.

 خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، وحیدرضا محمدی شهردار منطقه به همراه سیدفرهاد خدابخشی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه و نماینده شرکت مترو از محیط احداث ایستگاه مترو خط ده بازدید کردند.

در این بازدید وحیدرضا محمدی اظهار داشت: با راه اندازی خط ده مترو تهران کمک بسزایی به بار ترافیک صبحگاهی بزرگراه های این محدوده غربی پایتخت خواهد شد.

وی افزود: باتوجه به بارگذاری های ساختمان های مسکونی که در این منطقه صورت گرفته و در حال انجام است، جمعیت قابل توجهی در چند سال آینده در این منطقه سکونت خواهند داشت و از سوی دیگر به دلیل قرار گرفتن محیط های تفریحی و گردشگری از جمله دریاچه شهدای خلیج فارس و بوستان جنگلی چیتگر بهره مندی گردشگران از این حمل و نقل نوین و پاک ضروری است.

محمدی ادامه داد: خوشبختانه در این دوره مدیریت شهری توجه ویژه ای به موضوع توسعه مترو در منطقه ۲۲ صورت گرفته است، به طوری که با راه اندازی خط ده مترو تهران به عنوان طولانی ترین خط مترو پایتخت غرب تهران به شرق تهران متصل خواهد شد.

شهردار منطقه عنوان کرد: برای اینکه تمامی شهروندان منطقه از خدمات مترو بهره مند شوند طرح پیشنهادی داده شده تا مسیری از شهرک لاله به ایستگاه دهکده المپیک در نظر گرفته شود تا ساکنان این شهرک نیز از این ایستگاه برخوردار شوند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *