پولادگر: تک تک رشته‌ها باید در قالب فدراسیون مربوطه خود حمایت شوند

۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۱:۲۶
کد خبر: ۴۳۸۴۴۴۹
دسته بندی‌: ورزشی ، سایر حوزه ها
معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان گفت: مالکیت ساختمان فعلی فدراسیون، یک اقدام بزرگ بود که در زمان خسروی وفا رخ داد.

خبرگزاری میزان - سید محمد پولادگر، معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان در مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید.

*نگاه عام به معلولین خوب نیست، البته نگاه خاص در دولت به ورزش جانبازان و معلولین وجود دارد و حمایت خوبی از این حوزه می‌شود؛ نگاهی که در سایر کشورها نیست. از این جهت باید قدردان دولت باشیم. یکی از دلایل این موضوع، اقدام مهم در بحث برابری پاداش‌ها بود که در هیچ کشوری اینگونه نیست.

*سال‌ها حضور خسروی وفا در این حوزه دستاوردهای بزرگی را برای ورزش جانبازان و معلولین داشته است. مالکیت ساختمان فعلی فدراسیون، یک اقدام بزرگ بود که در زمان خسروی وفا رخ داد و باید ارزش این داشته‌ها را دانست.

*باید همه تلاش کنیم که این فشار از جامعه توسط مردم دیده شوند. این قشر، افراد خاص و برگزیده خدا هستند و ما در قبال آنها مسئولیت انسانی و اخلاقی و دینی داریم. قول می‌دهم هر جهتی که بتوانم، کمک ویژه به ورزش جانبازان و معلولین کنم.

*متضرر شدن رشته‌ها بابت جدا شدن از فدراسیون جانبازان و معلولین و رفتن به فدراسیون آن رشته را قبول ندارم. به نظرم باید از سایر رشته‌ها کمک فنی گرفته شود تا رشته‌های مربوطه ارتقا یابند. امیدوارم این فرهنگ ایجاد شود که تک تک رشته‌ها در قالب فدراسیون مربوطه حمایت شوند و مورد توجه قرار بگیرند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *