دیدار سرپرست وزنه‌برداری با رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی

14:33 - 11 مرداد 1401
کد خبر: ۴۳۸۳۹۵۷
سرپرست وزنه‌برداری با رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی دیدار کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، سجاد انوشیروانی سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری ظهر امروز (سه‌شنبه 11 مرداد ماه) در محل فدراسیون پزشکی ورزشی حضور یافت و با غلامرضا نوروزی، رئیس این مجموعه دیدار کرد و توسعه تعاملات دوطرفه این دو فدراسیون مورد تاکید قرار گرفت.

نوروزی با اشاره به خدماتی که این فدراسیون به مجموعه ورزش کشور از جمله فدراسیون های المپیکی ارائه می کند، اظهار داشت: فدراسیون پزشکی ورزشی در عمل خود را خادم جامعه ورزش کشور می داند و لذا با همه توان و ظرفیت خود به ارائه خدمت به ورزشکاران سراسر کشور می پردازد و در این راستا همکاری روسای محترم فدراسیون ها و ادارات کل ورزش و جوانان حائز اهمیت است و خوشبختانه همکاری و تعامل خوبی با مجموعه همکاران ستادی و استانی فدراسیون دارند.

وی در ادامه فدراسیون وزنه‌برداری را از جمله فدراسیون‌های مهم و تاثیرگذار در عرصه بین‌المللی برای ورزش کشور توصیف کرد و یادآور شد: از توسعه تعامل با این فدراسیون در چارچوب قوانین و مقررات استقبال می‌کنیم.

در این دیدار سجاد انوشیروانی نیز با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته فدراسیون وزنه‌برداری در دوران مدیریتی جدید گفت: فدراسیون پزشکی ورزشی همواره یار و یاور مجموعه ورزش کشور بوده و خدماتی که ارائه می کند شایسته قدردانی است. امیدواریم در زمینه‌های مختلف از جمله آموزش، خدمات درمانی و… تعامل دو فدراسیون بیش از پیش توسعه یابد.

انتهای پیام/


برچسب ها: وزنه‌برداری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *