اطلاعیه سازمان لیگ؛ پرسنل ایفمارک درآمدی از معاینات پزشکی ندارند

9:50 - 11 مرداد 1401
کد خبر: ۴۳۸۳۱۶۳
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سازمان لیگ در خصوص معاینه‌های پزشکی پیش فصل اطلاعیه ای صادر کرد.

خبرگزاری میزان - به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، سازمان لیگ در خصوص معاینه‌های پزشکی پیش فصل اطلاعیه ای صادر کرد.

اطلاعیه ای به این شرح صادر کرد:
در پی درج خبری در یکی از خبرگزاری ها با موضوع درآمد میلیاردی ایفمارک و به دنبال آن افترای یکی دیگراز سایت ها به یکی از مدیران سازمان لیگ موارد زیر به اطلاع عموم می رسد :

۱- مرکز پزشکی ایفمارک زیر مجموعه سازمان لیگ بوده و کلیه تراکنش های مالی از جمله معاینات پیش از فصل از طریق حسابداری سازمان لیگ انجام می پذیرد و هیچگاه به عنوان بخش خصوصی و خارج از چارچوب تعیین شده توسط هیات رییسه سازمان لیگ فعالیت نکرده است .

۲- کلیه هزینه های تعیین شده بر اساس تعرفه های مصوب وزارت بهداشت در بخش پزشکی بوده و کلیه مستندات مربوطه در حسابداری سازمان لیگ موجود می باشد .

۳- معاینات متمرکز بر اساس مصوبه هیات رییسه سازمان لیگ در سال ۱۳۹۴ در مرکز پزشکی سازمان لیگ ( ایفمارک ) صورت می گیرد تا باشگاه ها در عقد قرارداد با بازیکنان با آسیب دیدگی های قبلی متضرر نشده و به نوعی از دلالی های خارج از عرف پیشگیری گردد.

۴- کلیه پرسنل شاغل در ایفمارک و مدیر مجموعه، کارمندان سازمان لیگ بوده و جز دریافت حقوق خود هیچگونه عایدی از محل درامدهای معاینات ندارند.

در پایان خاطر نشان می شود که حفظ این مجوز بر اساس گزارش عملکرد سالیانه و در یک پروسه سخت انجام گرفته و کشورمان ایران در حالی مجوز مرکز پزشکی عالی فیفا را دارد که رژیم صهیونیستی ، کشورهایی مانند عربستان ، چین و روسیه موفق به اخذ آن نشده اند . درج مطالب غیر مستند همراه با افترا این حق را برای این سازمان و کلیه افرادی که نامشان برده شده جهت پیگیری حقوقی در مراجع ذی صلاح ایجاد کرده است.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *