رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

بازداشت اعضای هسته‌ مرکزی حزب جاسوس بهاییت

14:13 - 10 مرداد 1401
کد خبر: ۴۳۸۲۱۶۹
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
سربازان گمنام امام زمان (عج)، اعضای هسته‌ مرکزی حزب جاسوس بهاییت را بازداشت کردند.

خبرگزاری میزان - وزارت اطلاعات طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج)، اعضای هسته‌ مرکزی حزب جاسوس بهاییت را بازداشت کردند.

بسم الله الرحمن الرحیم
 سربازان گمنام امام زمان (عج) شماری از اعضای هسته‌ی مرکزی حزب جاسوس بهاییت را بازداشت کردند.

متهمین بازداشت شده مستقیماً با کانون صهیونیستی موسوم به بیت‌العدل مستقر در فلسطین اشغالی در ارتباطِ تشکیلاتی بودند.

یافته‌های مستند اطلاعاتی حکایت دارند که کانون پیش‌گفته، سال گذشته راهبرد احیای تشکیلات فرقه‌ ضاله‌ بهاییت در ایران را تحت عنوان «خط تبلیغ تهاجمی» و مأموریت ویژه‌ جمع‌آوری هدفمند اطلاعاتی به شبکه‌ بازداشت شده ابلاغ نموده بود.

همچنین مأموریت‌های تبلیغ گسترده‌ آموزه‌های استعمار ساخته‌ بهاییت و نفوذ در محیط‌های آموزشی در سطوح مختلف و به‌طور خاص مهدکودک‌های سراسر کشور را محوّل کرده بودند.

علاوه بر آن اعضای هسته‌ بازداشت شده، ملاقات‌های متعددی با کادر مرکزیت حزب صهیونیستی در خارج از کشور داشته و گزارشِ عملکرد نوبه‌ای پیرامون مأموریت‌های پیش‌گفته به‌ویژه ترویج سازمان‌یافته‌ بی‌حجابی در ایران را به مرکز توطئه‌ مستقر در فلسطین اشغالی ارائه می‌داد.


وزارت اطلاعات اعلام می‌نماید که فارغ از سناریوهای تبلیغاتی و جنگ روانی بلندگوهای غربی صهیونیستی، با عزم و اراده‌ جدی به وظیفه‌ خود در قبال عوامل جاسوسی و هجمه به دین و فرهنگ و هویت ایرانی – اسلامی کشور و مزدوران رژیم اشغالگر قدس عمل کرده و خواهد کرد. ان‌شاءالله.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *