دستور قضایی برای شناسایی شکات 3 سارق خانم در کرج صادر شد

13:33 - 10 مرداد 1401
کد خبر: ۴۳۸۲۰۷۰
به منظور شناسایی شکات، تصاویر سه خانم سارق با دستور قضایی دادیار شعبه 15 دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 3 شهرستان کرج منتشر شد.

خبرگزاری میزان - مهدی سبزواری نژاد دادیار شعبه 15 دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 3 شهرستان کرج جهت شناسایی شاکیان احتمالی 3 خانم سارق دستور قضایی انتشار تصاویر آنان در رسانه‌های عمومی و جراید را صادر کرد.

دادیار شعبه 15 دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 3 شهرستان کرج در خصوص شیوه ارتکاب جرم سرقت مقرون به آزار توسط متهمان، بیان کرد: این متهمان از طریق ریختن قرص‌های خواب آور در نوشیدنی‌های قربانیانشان، آن‌ها را بی‌هوش و سپس اقدام به سرقت از منازل کرده و اموال با ارزش از جمله طلا، گوشی، ساعت، و موبایل آن‎ها را می‌ربوده‌اند.

بیشتر بخوانید

تصاویر سارقان مامورنما در چهارباغ با دستور قضایی منتشر شد

سبزواری نژاد با اشاره به اینکه امکان دارد این متهمان با این شیوه جرایم یاد شده را علیه افراد زیادی مرتکب شده باشند و شکات و بزه دیدگان به علت عدم شناسایی متهمان، طرح شکایت نکرده‌اند یا شکایت آن‌ها به نتیجه نرسیده است، گفت: کلیه افرادی که توسط متهمان مورد بزه واقع شده‌اند با مراجعه به پلیس آگاهی شهرستان کرج و یا دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 3 کرج اقدام به طرح شکایت کنند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *