نوزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک تهران برگزار شد

11:25 - 10 مرداد 1401
کد خبر: ۴۳۸۱۶۳۴
دسته بندی: جامعه ، عمومی
جلسه هماهنگی مدیران شهری برای برگزاری نوزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک تهران، برگزار شد.

خبرگزاری میزان - طی جلسه‌ای که در سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران و با حضور رئیس کمسیون عمران و حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر تهران، استاید دانشگاه و متخصصان حوزه ترافیک برگزار شد، محوریت نوزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک تهران مشخص و حاضران تصمیماتی را نیز در خصوص موضوعات مربوطه اتخاذ کردند.

در ابتدای این جلسه سید جعفر تشکری هاشمی عضو شورای اسلامی شهر تهران از حمایت شورای ششم در خصوص برگزاری هرگونه همایش و کنفرانس‌های علمی اعلام کرد تا در تمامی زمینه‌های مربوطه با برگزار کنندگان تعامل و همکاری‌های لازم که منجر به بهبود روند تصمیم گیری در روند شهر نیز داشته باشد، برقرار شود‌.

بیشتربخوانید

بخش اول پروژه بزرگراه شهید بروجردی پس از هشت سال توقف تکمیل می‌شود

در ادامه این جلسه مقرر شد تا در این گونه همایش‌ها که به منظور رفع مشکلات مردم و جهت دادن به دیدگاه‌های پژوهشگران انجام می شود، در خصوص رفع و اجرایی کردن آن نیز تصمیماتی گرفته شود.

تبیین ۹ محوری اصلی همایش

حمل و نقل همگانی، سیستم های حمل و نقل هوشمند، برنامه ریزی حمل و نقل و شهرسازی، ایمنی ترافیک، حمل و نقل و توسعه پایدار، مهندسی ترافیک و طرح هندسی معابر، اقتصاد حمل و نقل، مدیریت سیستم های حمل و نقل و ترافیک، آموزش قوانین و مقررات ترافیک؛ ۹ محور اصلی این همایش است که توسط مسئولان حاضر در جلسه تبیین شد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *