پولادگر: فدراسیون والیبال دستش در جیب منابع دولتی نیست‌

۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۶:۴۶
کد خبر: ۴۳۸۰۹۵۱
دسته بندی‌: ورزشی ، توپ و تور
معاون ورزش قهرمان و حرفه‌ای وزارت ورزش و وجوانان گفت: فدراسیون والیبال در مورد جذب منابع مالی و اسپانسر یک نمونه درخشان برای فدراسیون‌های دیگر است.

خبرگزاری میزان - سیدمحمد پولادگر در مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون والیبال اظهاراتی داشت که آنرا در زیر می‌خوانید:

*در ابتدا باید از زحمات یزدانی‌خرم که پایه‌های والیبال ایران را بسیار خوب چید یادی کنیم، چرا که دوران مدیریت وی در فدراسیون والیبال درخشان بوده است. همچنین باید از تلاش‌های داورزنی که از مدیران باتجربه در ورزش کشور است تشکر کنم.

*به هر حال والیبال ایران پس از فراز و نشیب‌های متعدد به این حد از بلوغ رسیده که بتواند از دانش مربیان داخلی در مسیر پیشرفت بهره ببرد. مخصوصا در رشته‌های توپی که ورزش ایران به آن‌ بضاعت نرسیده‌ تا از مربیان بومی استفاده کند، والیبال توانست با برنامه‌ریزی درست و با اتکا به مربیان داخلی به نتایج درخشانی برسد.

*در بخش بانوان در تمام رشته‌های ورزشی در سراسر جهان تعداد مربيان بانو بسیار کم است و به همین دلیل فدراسیون‌ والیبال برای پیشرفت والیبال زنان از یک مربی خوب خارجی بهره می‌برد و اميدوارم در بازی‌های کشورهای اسلامی هم تیم بانوان و هم تیم ب مردان بتوانند برای والیبال ایران افتخار آفرینی کنند.

*بهترین جایگاه والیبال ایران در قهرمانی جهان ششمی بوده است که با این تیم تغییر نسل یافته و کادرفنی ایران می‌تواند به نتایج بهتری برسد.

*در رابطه با حق پخش مسابقات والیبال قهرمانی جهان و همچنین تولید محتوا در رسانه ملی برای پوشش این رویداد باید توجه ویژه‌ای شود. والیبال رشته پر طرفدار و پر بیننده‌ای در ایران است و باید در پوشش مسابقات درایت بیشتری به کار گرفته شود.

*فدراسیون والیبال در مورد جذب منابع مالی و اسپانسر یک نمونه درخشان برای فدراسیون‌های دیگر است و فدراسیونی است که دستش در جیب منابع دولتی نیست‌. استقبال اسپانسرها از یک رشته ورزشی نشان از آن دارد که یک فدراسیون کار خود را به نحو احسن انجام داده است.

*یک نکته مهم آنکه با توجه به اساسنامه جديد کمیته ملی پارالمپیک و والیبال نشسته جزو اعضای مجمع شد و امیدوارم در مجمع‌های بعدی از نمایندگان این رشته هم دعوت شود.

*مالیات اتفاق عجیب و غریبی در فدراسیون‌هاست و به دلیل عدم اظهارنامه مالیاتی، فدراسیون‌ها را گرفتار کرده است. بعد از 6 سال که هیچ اشاره‌ای به موضوع مالیات نشده است به این موضوع توجه کرده‌اند و امیدوارم این مشکل برطرف شود.

انتهای پیام/


برچسب ها: والیبال

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *