کشف 50 فقره سرقت در تهران

۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷:۲۰
کد خبر: ۴۳۷۹۲۳۵
سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری اعضای باند 4 نفره سارقان محتویات خودرو در غرب تهران خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهمان بیش از ۶۰ قلم انواع لوازم خودرو سرقتی کشف شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ پیمان لطیفی گفت : در پی افزایش سرقت لوازم خودرو در محله مهرآباد جنوبی رسیدگی به موضوع و دستگیری سارقان را تیمی از ماموران کلانتری این محل بر عهده گرفتند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.


وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و پی جویی های انتظامی هویت و مخفیگاه متهمان را شناسایی کردند افزود: تیم مجربی از ماموران با اخذ مجوز قضائی به مخفیگاه متهمان مراجعه و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه ۴ نفر از متهمان را در محل دستگیر و در بررسی از محل ۵۰ دستگاه انواع ضبط و باند خودرو ۳ دستگاه آمپلی و ۴ حلقه رینگ و لاستیک و ۵ عدد جعبه ابزار خودرو کشف شد که به کلانتری انتقال داده شدند.


سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: متهمان ۴۰ الی ۴۸ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و سرقت محتویات خودرو در محله مهرآباد و غرب تهران معترف که تعدادی از مال باختگان شناسایی شدند و کارشناسان ارزش اموال کشف شده را یک میلیارد ریال اعلام کردند.


سرهنگ لطیفی با اشاره به سوابق متهمان در امر سرقت و تحمل حبس در زندان خاطرنشان کرد: تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهمان ادامه دارد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha