تیم تکواندوی نوجوانان عازم صوفیه شد/ اعلام برنامه رقابت‌های جهانی

12:47 - 08 مرداد 1401
کد خبر: ۴۳۷۸۹۱۰
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
تیم ملی تکواندو نوجوانان کشورمان جهت حضور در رقابت های قهرمانی جهان تهران را به مقصد صوفیه ترک کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سیزدهمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان با حضور 809 تکواندوکار از بیش از یکصد کشور جهان طی روزهای 11 تا 16 مردا دماه به میزبانی بلغارستان در سالن «آرمتس» شهر صوفیه برگزار خواهد شد.

تیم ملی نوجوانان کشورمان به منظور حضور در این رقابت ها صبح امروز شنبه هشتم مرداد از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) تهران را به مقصد استانبول ترک کرد و از آنجا راهی صوفیه خواهد شد.

ابوالفضل زندی، امیرعباس رهنما، رضا کلهر و ابوالفضل عباسی در گروه پسران، سوگند شیری، پرنیا سلمانی، مبینا نعمت زاده، فرشته فتحی، پونه جعفر صالحی، ساغر مرادی، الهام حقیقی و نیوشا شادلو در گروه دختران در این رویداد حاضر هستند.

هدایت تیم ملی نوجوانان در گروه دختران برعهده فاطمه صفرپور است و نیلوفر صفریان و اختر کیانی به عنوان مربی وی را همراهی می کنند؛ در بخش پسران محمدرضا زوار سرمربی است و بهزاد خداداد و مسعود کاظم پور همکاران وی هستند.

طبق برنامه دوشنبه دهم مرداد ماه، جلسه سرپرستان تیم ها و مراسم قرعه کشی مسابقات ساعت 14 تا 17 در هتل «میلینیوم» برگزار و مسابقات رسما از روز سه شنبه 11 مرداد ماه در اوزان 44- و 42- کیلوگرم در گروه دختران و 45- کیلوگرم در گروه پسران آغاز خواهد شد.

چهارشنبه 12 مردادماه مبارزات اوزان 46- و 49- کیلوگرم در گروه دختران و 48- و 51 کیلوگرم در گروه پسران برگزار شده و پنجشنبه سیزدهم مرداد ماه رقابت های اوزان 52- در گروه دختران و 55- و 59- کیلوگرم در گروه پسران برگزار می شود.

جمعه 14 مرداد ماه، تکواندوکاران اوزان 55- کیلوگرم در گروه دختران و 63- و 68- کیلوگرم در گروه پسران باید با حریفان رقابت کنند. شنبه 15 مرداد ماه مسابقات اوزان 59- و 63- در گروه دختران و 73- و 78- در گروه پسران برگزار خواهد شد. روز یکشنبه هفتم اوت و در روز پایانی این رویداد، رقابت های اوزان 68- و 68+ کیلوگرم دختران و 78+ در گروه پسران پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *