وزیر اطلاعات: کشورهایی که به دشمنان ملت ایران کمک می‌کنند منتظر تلافی باشند

19:14 - 07 مرداد 1401
کد خبر: ۴۳۷۸۰۴۵
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
وزیر اطلاعات با اشاره به تحرکات گروهک‌های ضدانقلاب، به کشور‌هایی که زمینه اقدام علیه ایران را فراهم می‌کنند هشدار داد و گفت: کشور‌هایی که به دشمنان ملت ایران کمک کنند منتظر تلافی باشند.

خبرگزاری میزان_ حجت الاسلام والمسلمین سیداسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در جلسه شورای تامین استان با بیان اینکه ایجاد امنیت مردم محور و اطلاعات مردم پایه از راهبرد‌های سند تحول وزارت اطلاعات به شمار می‌رود افزود: همه تلاش‌های دولت مردمی و انقلابی آیت الله رییسی بر رفع مشکلات و ارتقای معیشت مردم متمرکز شده است.

وی در ادامه جنگ کنونی علیه نظام اسلامی ایران را جنگ ترکیبی خواند و گفت: آمریکا با استفاده از جنگ نرم وتحریم‌های ظالمانه به دنبال احیای سلطه تضعیف شده خود در منطقه است که با شکست مواجه شده است.

وزیر اطلاعات با اشاره به تحرکات گروهک‌های ضدانقلاب، به کشور‌هایی که زمینه و بستر اقدام علیه جمهوری اسلامی ایران را فراهم می‌کنند هشدار داد و افزود: کشور‌هایی که به دشمنان ملت ایران کمک کنند منتظر تلافی باشند.

وی با اشاره به مزدوری گروهک‌ها برای رژیم صهیونیستی هم گفت: گروهک کومله به عنوان مزدور رژیم صهیونیستی عمل می‌کند.

وزیر اطلاعات تاکید کرد: نیرو‌های امنیتی و اطلاعاتی از هرگونه تحرکات دشمن به خوبی آگاهند و اقدامات تهاجمی و آفندی در دستور کار جامعه اطلاعاتی است.

وزیر اطلاعات در ادامه سفر خود با نماینده، ولی فقیه در استان، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و مشاو رییس جمهور در امور اقلیت‌های دینی و مذهبی دیدار کرد.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب در این دیدار از مردم کردستان به عنوان مرزداران غیور ایران اسلامی نام برد و گفت: ارتقای امنیت پایدار کنونی استان حاصل همراهی و همکاری مردم است.

وی گفت: دشمن با ایجاد دوگانه سازی‌های کاذب با تمام توان خود به دنبال استفاده از قومیت‌ها و مذاهب به عنوان یک چالش در برابر ملت ایران است لکن استقامت و هوشیاری مردم سبب خنثی‌سازی این توطئه‌ها شده است.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان هم با اشاره به امنیت مطلوب در استان کردستان، اظهار امیدواری کرد با اجرایی شدن مصوبات سفر رییس جمهور به کردستان موجبات تحول اقتصادی این استان فراهم شود.

در پایان جلسه شورای تامین استان از زحمات مدیر کل سابق تقدیر و مدیر کل جدید اطلاعات استان معرفی شد.
وزیر اطلاعات همچنین در مرکز ۱۱۳ ستاد خبری اداره کل اطلاعات استان حضورر یافت و به سوالات و درخواست‌های مردم پاسخ داد.

وزیر اطلاعات در آغاز برنامه‌های خود در استان در گلزار شهدای بهشت محمدی سنندج نیز حضور یافت و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *