استقبال شهروندان از بیستمین رویداد «عطر سیب»/ زمان بازدید از نمایشگاه در دو روز پایانی هفته افزایش یافت

۰۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵:۴۱
کد خبر: ۴۳۷۶۱۵۰
بیستمین رویداد «عطر سیب» به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با هدف تأمین محصولات و خدمات محافل حسینی شهر تهران در میدان امام حسین(ع) با استقبال شهروندان و مسئولان هیئت‌ها مواجه شده است.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، در سه روز نخست برپایی «عطر سیب»، مسئولان هیئت‌ها استقبال قابل توجهی از این رویداد داشتند و با حضور در میدان امام حسین(ع)، اقلام مورد نیاز برای برگزاری مجالس عزای حضرت سیدالشهدا(ع) را تهیه کردند که با توجه به این استقبال، در دو روز پنجشنبه و جمعه شهروندان می‌توانند از ساعت ۱۵ تا ۲۳:۳۰ از خدمات «عطر سیب» استفاده کنند.

در رویداد «عطر سیب» اقلام متنوعی مانند پرچم و کتیبه هیئت، مواد غذایی، تجهیزات برقی و صنعتی، محصولات فرهنگی، ظرف یک بار مصرف، لوازم آشپزخانه و تجهیزات صوتی و الکترونیکی عرضه می‌شود که برای این کالاها تخفیفاتی در نظر گرفته شده است.بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، «عطر سیب» علاوه بر هیئت‌های بزرگ، برای هیئت‌های کوچک و روضه‌های خانگی هم قابل استفاده است و حتی خانواده‌ها می‌توانند همه ملزومات محرمی خود را با کیفیت و قیمت مناسب از این نمایشگاه تهیه کنند.

برنامه‌های فرهنگی و هنری متنوع

این رویداد فرهنگی به عرضه اقلام مرتبط با هیئت‌ها محدود نیست و برنامه‌های فرهنگی و هنری متنوعی شامل نقالی، تعزیه و اجرای آواهای محرمی در نظر گرفته شده است. بیستمین دوره «عطر سیب» توجه ویژه‌ای به گروه‌های سنی مختلف و خانواده‌ها دارد و نوجوانان نیز در بخش‌های ثبت‌نام هیئات، انتظامات، چایخانه و پویش‌های محرمی حضور فعالی خواهند داشت.

ایام عزای امام حسین(ع)

با توجه به اینکه این دوره از «عطر سیب» مخاطب هدف گسترده‌تری را در نظر گرفته است، خانواده‌ها و کودکان و نوجوانان بیشتری هم از «عطر سیب» امسال استقبال کرده‌اند و مردم با حضور در میدان امام حسین(ع) ضمن استفاده از برنامه‌های فرهنگی و هنری و تأمین اقلام مورد نیاز برای ایام عزای امام حسین(ع)، خود را برای فرا رسیدن ماه محرم آماده می‌کنند.

کتاب عاشورایی

کتاب عاشورایی، کتاب شعر، تکیه محتشم، تکیه تجربه هیئت، تکیه کودک، محصولات کودک، تکیه نوجوان، محصولات نوجوان، محصولات فرهنگی، محصولات روضه خانگی، هویت بصری هیئت، معرض‌البرکات، کتیبه و بیرق، پوشاک محرمی بانوان و آقایان، محصولات عفاف و حجاب، چای‌خانه هیئت، چای و دم‌نوش روضه، طبل و کتل، لوازم الکترونیکی، آشپزخانه هیئت، لوازم صوتی، لوازم نورپردازی، اقلام بهداشتی، ظروف یک بار مصرف و مواد غذایی بخش‌های گوناگونی است که در بیستمین رویداد «عطر سیب» پیش‌بینی شده است.

مسئولان هیئت‌های ثبت‌شده در سازمان تبلیغات اسلامی می‌توانند با مراجعه به سامانه بیرق خدمات به نشانی beyraghkhadamat.ir درخواست دریافت بن خرید بیستمین رویداد «عطر سیب» را ثبت کنند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *